Wpis z mikrobloga

Korzystał ktoś z anuluj-mandat.pl ?
Zleciłem im napisanie odwołania co do wyroku nakazującego, dostałem na ich stronie wiadomość, że pismo gotowe znajduje się w załączniku, a na ich stronie nie ma nic. Kompletnie. Wszedłem w swój ticket i nie ma żadnego załącznika oprócz tych moich w pierwszej wiadomosci... Gdzie to #!$%@? jest? xd

A najlepsze ze do jutra mam czas wysłać pismo, a skontaktować się z nimi #!$%@? nie można. Od wczoraj brak odpowiedzi na mail/fb xd


#anulujmandat #prawo #strazmiejska #firstworldproblems
  • 5
  • Odpowiedz
@Jade: ju dostałem, rzeczywiscie zapomnial zalczyć pliku xd
@Emill: Noo gosciu, tylko ja dostałem 22 'mandatow' w ciągu miesiąca o tym że auto stoi na zakazie ciągle w tym samym miejscu i 2200zł do zapłaty. Zgodnie z prawem nie mozna karać więcej niż raz za wykroczenie. Więc jak by to bylo 100zl to bym zapłacił
  • Odpowiedz
@ETplayer: wat? jakim cudem dostałeś 22 mandaty, skoro aby mandat był prawomocny musisz go podpisać?
22 razy odmówiłeś przyjęcia mandatu? dostałeś 22 wyroki nakazowe?

od sądu dostałeś pewnie zwykłą grzywnę nie mandat... sąd może do 5 tysięcy dać, więc dostałeś mniej niż połowę ;)
  • Odpowiedz
@Emill: napisałem mandat w " " czyli w sensie wezwania. 22 wezwania bo staz chodzila codziennie i cykala fote, a ja wtedy w ogole autem nie jezdzilem. Potem odmowilem wskazania prowadzącego i dopiero przyszlo z sądu. Ale juz mam odwolanie wiec będe walczył ;p
  • Odpowiedz