Wpis z mikrobloga

@Krupier: dobra, weź zamiast mnie rozśmieszać idź im lepiej napisz jakiegoś maila żeby już zwijali interes skoro w Wałbrzychu czy gdzieś franczyza się zwinęła a do tego tobie nie smakuje, po co mają chłopaki czas i pieniądze trwonić skoro to już tylko kwestia czasu kiedy ten biznes im #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@philger nie mówię, że biznes im #!$%@? tylko, że w Polsce nie idzie im tak dobrze. Kilka lat temu już nawet nie tyle co w moim mieście, ale w całym kraju było więcej lokali, teraz rzadko widuję, a troszkę miast odwiedzam.

Tak jak już tu było mówione. Smak to kwestia względna, ale stosunek ceny do jakości i wielkości jest nie proporcjonalny więc nie dziwne, że ludzie niewiele tego kupują, a w
  • Odpowiedz
@Krupier: "w Polsce restauracji Subway przybywa - w ciągu ostatnich 18 miesięcy z 48 do 131" (artykuł sprzed miesiąca) - coś pisałeś o zaklinaniu rzeczywistości? xDDDD
  • Odpowiedz
To #!$%@? kanapki robisz.


@Iudex: Przynajmniej robi świeże. Tam się co chwile przekleja naklejki z datą ważności coby wszystko było ok.
Lubię subwaya ale od kiedy mam świadomość że to wcale nie jest świeże lubię go o wiele mniej :(
  • Odpowiedz
@Iudex: To było odniesienie do tego że jak już ktoś robi te domowe to przynajmniej je świeże.
Ale widzę tylko Ciebie zawołałam omyłkowo i wyszło jakbym się kłóciła zamiast dodawała ciekawostkę :(
  • Odpowiedz