Wpis z mikrobloga

@Aguirre niepopularna opinia: kanapki w Subway są obrzydliwe. Jest taka sieć w Trójmieście i we Wrocławiu (i chyba gdzieś jeszcze), loveat, robią smacznie, z prawdziwych składników i najesz się za 6-9 złotych, a w Subwayu to za 12 tylko p--------z żołądek...
  • Odpowiedz
@Ryszard-Nienaski: Choćby dlatego, że ktoś lubi sobie od czasu do czasu zjeść subwaya. :) Sam niejednokrotnie słyszałem od matki, w kontekście kfc akurat, (kiedy mówiłem jej, żeby wybrała na stronie podmenu "kanapki" - twistery, pockety, etc.), że "łeee, kanapke to ja sobie mogę w domu zrobić. No możesz, tylko to jest po prostu inne danie, zupełnie inny rodzaj kanapki i tyle.
  • Odpowiedz
Co do suba to polecam protip, kanapka dnia+dodatkowe mięso (możesz wybrać nawet mięso z bmt, cluba, melta, co tylko chcesz) i za 11 zł masz wypasiona kanapke ()
  • Odpowiedz
@Robocovo to nie luksus, zwykły fast food nie wyróżniający się niczym szczególnym, a mający zbyt wysokie ceny w stosunku do tego co oferuje.

W ich miejsce u nas powstały lokalne firmy z kanapkami i działają jak do tej pory. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Aguirre Czemu Polak nosacz? Przecież w Subwayu te kanapki nie są ani trochę lepsze od takich z domu. Bułki są okropnej jakości. Do tego stosunek cena/jakość jako mówi o wyższości nawet chleba z bułką z domu nad kanapką z Subwaya.
  • Odpowiedz
W ogóle dziwne, że ta firma jeszcze działa. Z naszego miasta już się zawinęli.


@Krupier: subway ma ponad 40 tysięcy lokali na świecie, o 10k więcej niż mcdonalds, ale skoro z twojego miasta się zawinęli to faktycznie dziwne że jeszcze jakoś wiążą koniec z końcem xDDDDDDD zwłaszcza że to była franczyza
  • Odpowiedz