Wpis z mikrobloga

@Dante4670: Nie wiem czy trollujesz, ale nie chodzi o Kaczyńskiego, ale o atak na biuro poselskie w Łodzi. ;)

Jednak nie porównywałbym tego do sytuacji w Irlandii, gdzie z co drugiego kosza na śmieci wypadały bomby, czy Francji, gdzie ciapaci zamachowcy strzelali jak do kaczek. Do takich sytuacji w Polsce na szczęście nie dochodzi


Oczywiście, ale atak to atak, mapka kłamie.
@reflex1: ta mapa to #!$%@?, próbowałem dojść do źródła, większość linków mówi że to zamachy po 9/11, kupy się to nie trzyma chociażby patrząc na Lizbonę. My tu gadu gadu, a samo źródło do niczego się nie nadaje.
@karmelowykot-desantowy: Większość tych ze Szwajcarii to tak sobie bym powiedział, bo to podczas WEF w Davos i paru innych spotkań "Wielkich tego świata" i te zamachy polegały np na wrzucenie petardy do skrzynki pocztowej bankiera, albo rozważenie witryny bankowej przy użyciu środków pirotechnicznych.
Natomiast co do masakry w Zug, to już zależy od definicji terroryzmu. Strzelaniny w USA nie są nazywane zamachami terrorystycznym, strzelanina w Magdalence również.
@karmelowykot-desantowy:

Terroryzm – użycie siły lub przemocy fizycznej przeciwko osobom lub własności z pogwałceniem prawa, mające na celu zastraszenie i wymuszenie na danej grupie ludności lub państwie ustępstw w drodze do realizacji określonych celów.


A niby co ten kolo z Zug chciał wymusić? Kolo miał po prostu schize że istnieje jakiś spisek przeciwko niemu.
To już bardziej zabójstwa policjantów swego czasu w Polsce można pod terroryzm podciągnąć (chociaż oczywiście nimi nie
I znowu ta mapa wrzucona bez zastanowienia o co chodzi, za to z dodanym pasującym do poglądów opisem. To mapa "aktów terroru" po 11 września 2001. A dlaczego w cudzysłowie? Bo wg autorów terroryzmem było np. obrzucenie urzędu koktajlami Mołotowa albo zabójstwo osoby bez jakiegoś powodu.
Trolluje? Ty trolujesz... Przecież widziano go przed pałacem prezydenckim i #!$%@?ł na widok ochrony Kaczyńskiego. Z resztą w Łodzi darł mordę, że chce zabić Kaczyńskiego i wystrzelać pisiorów.


@Dante4670: aa ok, ja myślałem, że pisząc o Kaczyńskim sugerujesz, że niby zamach to był w smoleńsku xD Spoko, nie zrozumieliśmy się.