Wpis z mikrobloga

@Shatter: tak pisałem :)
Chyba mamy do czynienia z innymi ludźmi, fakt żadnych kulturoznawców, filozofów i turystów nie znam, z innych ciężko mi sobie przypomnieć dziewczynę, która choć trochę ogarnięta by nie była :)
  • Odpowiedz
@BDLK_IMPRTR: Statystyki niech sobie będą jakie chcą, ale czy ktoś jest kumaty, czy nie, jakie ma ambicje, ideały itd można wyczuć często już w trakcie krótkiej rozmowy. A ona przez swoje zarozumialstwo ryzykuje tym, że ktoś, kogo mogłaby uwielbiać, a kto nie ma studiów wyższych, nie napisze do niej, bo z góry pokazuje mu faka. Głupia jest. No i w sumie niech sobie będzie głupia, znajdzie sobie innego podobnie nadętego
  • Odpowiedz
@Kamienie: No i? To tinder, nie rób z tego romantycznej historyjki, jak to dziewczyna traci DiCaprio, bo on przecież nie ma studiów. Nie, dziewczyna odsiewa masę patologii, a to że na sicie, czasami zatrzyma się ktoś wartościowy, jest nie ważne, bo i tak wielu innych, wartościowych jednak skończyło studia. Ja zdecydowanie nie skreślam dziewczyn ze względu na niestudiowanie, ale z doświadczenia wiem, że większość z nich się ze mną nie
  • Odpowiedz
@Koteu81: Dużych wymagań nie ma, ale ktoś normalny wpisujący się w jej ramy raczej będzie szukał kogoś na swoim poziomie inteligencji, nikt nie chce mieć tępej dziewczyny, chyba, że sam jest tępy, albo chce poruchać
  • Odpowiedz
@Palcem
@BDLK_IMPRTR
"Nie masz studiów odpadasz " myśli i że jak ktoś studia skończył to ma z automatu więcej kasy i jest inteligentny?!
Osoby mające poniżej 175 cm też nie mają szans..Napisal by facet w ogłoszeniu " nie masz piersi w rozmiarze D odpadasz" to by od razu gowno burza
  • Odpowiedz
Osoby mające poniżej 175 cm też nie mają szans..Napisal by facet w ogłoszeniu " nie masz piersi w rozmiarze D odpadasz" to by od razu gowno burza


nie, to raczej odpowiednik "kobieta kończy się na 50 kg", potem nie podchodź bez harpuna

@spokojnie_to_ja:
  • Odpowiedz