Wpis z mikrobloga

@log2n: W Polsce mamy bardzo przyzwoity poziom studiów. Oczywiście nie mówię o takich zapychaczach typu socjologia itp, gdyż się nie znam. Mówię o technicznych studiach. Przykładowo AGH czy Polibuda w Wawie, tam nie dostaje się byle kto na kierunki techniczne, a jak już przez przypadek się dostanie to nie zostaje dłużej jak rok. Wiem z autopsji, po 1 roku technicznych u mnie na AGH około 60 osób podziękowało, zbyt wysoki
  • Odpowiedz
@Koteu81: Dla mnie zwyczajne i konkretne pokazanie swoich wymagań, które zbyt wygórowane mimo wszystko nie są.
Wzrost +175cm - tyle ile ona ma - da się zrozumieć, nie chce być wyższa od partnera, spoko.
Nie oczekuje od niego bycia robotem kuchennym - sama się potrafi tym zająć, więc i pewnie dobra jest w te klocki - kandydat głodny by nie chodził.
Stanowczy - każdy facet powinien potrafić postawić na swoim, podejmować szybko decyzje i tyle, krótka piłka.
Inteligentny, dojrzały, który wie czego potrzebuje kobieta - masz jakieś obycie, potrafisz w jakiś sposób zadbać o swoją kobietę - prowadź ją, daj poczucie bezpieczeństwa, raz na jakiś czas zabierz ją gdzieś itp. - pewnie się odwdzięczy.
Wygląd nie musi powalać, ale bez przesady - bądź kimś kto będzie w stanie ją podniecić, gościu z +30kg na pewno nie
  • Odpowiedz
To gdzie ja widzę rakcontent:

-Fraza "prawdziwy facet" - na to zawsze robię 'XD' i dostaje lekkiej dawki żenady.
-"Jeśli nie masz nic ciekawego do napisania to nie zaczynaj rozmowy" w moich uszkach to brzmi w tonie - zabaw mnie.
-"Brak studiów - odpadasz" to przynajmniej pokazuje, że poprzeczka co do większej inteligencji od niej nie jest wysoko postawiona, bo nie sądzę by ktoś inteligentny twierdził, że studia są wyznacznikiem... nie wiem
  • Odpowiedz
@Koteu81: eeee a to coś złego?
@log2n: wlasnie dlatego, że to banał i jest od #!$%@? kierunków, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie to brak studiów to ujma i pokazanie, że ktoś się nie chce rozwijać. No, chyba, że jednak nie ma możliwego kierunku a ten ktoś sam się rozwija. Tadam.
  • Odpowiedz
@Koteu81: Jeśli to rakcontent to faktycznie te wymgania łapią się pod "aż".

Jak dla mnie normalne wymagania. Wysoka dziewczyna chce się umówić z wysokim facetem który ma coś do powiedzenia i nie jest cipą w życiu.

Choć z tymi studiami to nieco pudło, bo studia zostały bardzo mocno zdegradowane, vide wszelkiego typu Wyższe Szkoły Handlowe w Racławicach Górnych. Nawet Sebix czy Karyna może takie studia zrobić, tam chodzi tylko o
  • Odpowiedz