Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelki mam pytanie.
Miał ktoś styczność z reklamowaniem butów New Balance? Czy stwarzają problemy i czy to co na zdjęciu przejdzie gwarancje. Do tego podeszwa strasznie sie zniekształca. Buty mają 2 miesiace i już #!$%@?, jak by to były nuty za 50zł to bym kupił inne i na to srał ale jednak to buty za ponad 200zł ( ͡° ʖ̯ ͡°) model 565 jak coś

#newbalance #problem #buty
Krx_S - Mircy i Mirabelki mam pytanie.
Miał ktoś styczność z reklamowaniem butów New ...

źródło: comment_5d8lAwLUBcoz2hi9LF8XoBiGPjWYoGvs.jpg

Pobierz
  • 23
@Krx_S: możliwe że będą mieli wątpliwości, no bo sorry ale nie wiem co ty z tymi butami robiłeś przez 2 miesiące że ci się taka dziura zrobiła xd
@mmr_: 2 miesiące tylko w nich chodziłem dziennie do pracy i tyle, nawet jak już szedłem gdzieś na impreze czy chlanie to akurat w innych butach
@lubel: Karwa to co miałem je sobie położyć na półce i patrzeć na nie? Buty chyba są do chodzenia? c'nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bialapodlaska78: Jaką markę polecasz bo będę musiał sobie i tak kupić w tym miesiącu buty
@rad00: ten zamsz zrobił się waśnie dziwny po około półtora miesiąca. Oczywiście podeszwa się zaczęła zapadać i marszczyć przy okazji. Zdarcia nie widać w ogóle( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wirus15 Nike wiem jak działa, oni bardzo szybko wymieniają buty właśnie nie wiem jak sie NB zachowa
Na nike się przejechałem kiedyś i nie bardzo chcę tę markę też( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bialapodlaska78: Ostatnio miałem Cormax bardzo wygodne i tanie bucisze, wytrzymały mi 1,5roku i wiem że ja je zdarłem bo podeszwa już dziury miała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lando to samo( ͡° ͜ʖ ͡°)
A najlepsze są i tak stare McArtury czy DK noga w nich waliła niemiłosiernie ale po 7 latach buty dopiero się poddały gdy za gówniaka przy kostce brukowej pracowałem( ͡