Wpis z mikrobloga

@Triplesix: @damian_co_dalej: Może i jest 1.9, ale to stara, ośmio-zaworowa jednostka - 105 KM przy masie ~1.5 tony... Przyspieszenie nie zachwyca nawet fabrycznie, a co dopiero po 18 latach i ponad 250 kkm.

@JohnnyLuc: Nie licz na to, że to auto będzie 'oszczędne' - poszukaj lepiej jakiejś R6 (choćby 320i) i zagazuj za 2.5 tys.
  • Odpowiedz
@JohnnyLuc
Mam 1.8 115KM i to auto będzie dobre tylko i wyłącznie jeśli szukasz dupowozu po mieście. W trasie brakuje mocy, jest tani w serwisie i oszczędny jak na BMW. Mimo wszystko wolałbym teraz dołożyć do czegoś większego. 2.5 minimum
  • Odpowiedz
  • 0
@Spajkuss chyba 118, e tam, jeżdżę po mieście i w trasie, dupy nie urywa ale nie jest źle, mam już 2 lata ten samochód z silnikiem m43tub19, da sie żyć. Gościu ma taką, a nie inną kase, przy 2.3 w górę jest juz droższa eksploatacja. Jak ma kibla 1.0, to dla niego to będzie szatanem.
@JohnnyLuc Szukaj bardziej 118 konnej jednostki, tez 1.9. Szkoda ze nie napisałeś tego za rok, bo bym
  • Odpowiedz
@zpord: @JohnnyLuc: ja w ogole nie rozumiem po co sie pakowac w bmw przy takiej konfiguracji, po to zeby sie zrazic do marki? ww model nie ma w sobie nic za co fani kochaja marke, brzydka, srebrna, gola buda w sedesie, slaby silnik(pamietajcie ze to auto wazy 1.5 tony) Palic to bedzie pewnie minimum 9l z uwagi na duzy i stary silnik a mocy to to w ogole nie ma.
  • Odpowiedz