Wpis z mikrobloga

Mirki, co ja śnię ostatnio ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie dość, że śpię bardzo długo, bo np. do 12, to jeszcze męczą mnie dziwne sny: w sobotę Lewandowski, w niedzielę wojna, w poniedziałek porwanie i więzienie w piwnicy. O.o Co z tego, że śpię 8-9h, skoro budzę się taka umęczona? I na dodatek potrafię wstać np. do toalety i dośnić sobie dalszy ciąg.
#sny #cotatinta
  • 19
@Primusek aaa, haha :D

Spotkałam się z nim na stadionie, pogadaliśmy i poszliśmy na piwo. Potem każdy poszedł w swoją stronę, ja budzę się w swoim domu rodzinnym i mama krzyczy, że mam gościa. Wychodzę, że śliną do pasa, a tu Robcio. :D Pyta mnie, czy dam mu plaster, bo się zaciął, a ja dałam mu 10 zł i wysłałam do sklepu. On powiedział, że sam nie pójdzie, bo nie zna okolicy,
@batgirl: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Dobrze, że napisałaś. Zaraz się rozejdzie po necie :D:D:D
@batgirl: To tak jak ja. :D
Też mam dokończane sny. Czasami po kilku dniach.
Wczoraj śnmiło mi się, że wybierali jakichś ludzi i twozyli znich wojsko. Hartowali ich na pociągu jadącym po jakiejś mroxnej krainie i ci słabi odpadali spadając z tego pociągu. albo jakieś sny o ząbiakach. Lubie takie, bo jest jak w filmach.