Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki i Mirabelki nie wiem, czy to we mnie się odzywa Polak Małpa zbrodniarz wojenny, czy coś jest nie tak, ale niesamowicie mnie #!$%@?ą zbiórki jak na ten spalony foodtruck. Któryś raz widzę coś podobnego, ostatnio był gość co startował w zawodach skakania na bmxie bez ubezpieczenia(zbierał na leczenie w Holandii zamiast w Polce), teraz ktoś gotuje w małej budzie z dykty i nawet nie przeszkolił pracowników. No #!$%@? jakim cudem ci ludzie mają czelność w ogóle prosić o pieniądze? W samym tagu #pomagajzwykopem jest pełno naprawdę potrzebujących ludzi których nie oszczędził los i aż się serce kraja jak się przegląda ten tag :(. A tu wyskakuje ci banda młodych i zdrowych ludzi którzy nie piszą nic o tym, czy było ubezpieczenie, czy pracownicy byli przeszkoleni, czy była tam jakaś gaśnica. Nic. Tylko o patrzcie buda nam się spaliła. Chlip Chlip. Dejcie pieniądze. Chlip Pomóżcie stanąć na nogi bo my młodzi i ambitni.

Jak będę miał wypadek bo za szybko będę jechał samochodem to też mam robić zbiórkę? Chyba zrobię bo widzę, że frajerów nie brakuje. Szkoda, że jednak człowiek ma jakiś RiGCZ to bym ruchał wszystkich naiwniaków bez mydła bo wymyślić jakąś chwytliwą zbiórkę to raczej nie problem.

Aż się #!$%@?łem pisząc ten post bo przypomniał mi się gość co zbierał na podróż po Tajlandii czy czymś tam, ale jemu chyba nikt nic nie przelał xD

#niepopularnaopinia #popularnaopinia ?
  • 4
@Kiedys_Mialem_Fejm: żebractwo internetowe jest bardzo popularne ostatnio, parę projektów się udało zrealizować to teraz wszyscy o wszystko żebrzą zamiast iść do roboty. Serio ci od spalonej budy też już zaczęli żebrać? Szybko. Gościa od Tajlandii też pamiętam jak mówimy o tym samym, wymyślił jakiś pomysł, że wróci stopem stamtąd i udowodni, że się uda? xD
Takich ludzi to się powinno piętnować bo jak ktoś ma jakiś ciekawy pomysł który ma serio