Wpis z mikrobloga

@sniegi: ja i tak jeśli już, to bilety kupię tylko na pojedyncze koncerty(karnet tygodniowy chyba 400 zł z kawałkiem D:) bo po openerze i offie istnieje opcja, że będę podczas studiów spać pod mostem z powodu braku pieniędzy :D
@arsaya: ja też się przyczaję tylko na pojedyncze koncerty :D ja w tym roku tauron i audioriver (karnety już kupione) z Offem dałem sobie spokój już dwa lata temu po tym jak byłem tam nieprzerwanie od 2010 roku :D
@sniegi: no właśnie mi bardzo szkoda taurona, bo terminowo ni jak mi nie pasuje, a line up meeeeeega dobry, także życzę miłej zabawy, ja pewnie będę wtedy plakać w domu, że mnie tam nie ma :D
@arsaya: ja też się przyczaję tylko na pojedyncze koncerty :D ja w tym roku tauron i audioriver (karnety już kupione) z Offem dałem sobie spokój już dwa lata temu po tym jak byłem tam nieprzerwanie od 2010 roku :D


@sniegi LAMA ( ),
@sniegi ihmo audio nie ma tak fajnego klimatu jak off, ale z wawki do Płocka nie masz tak kiepskiego dojazdu jak reszta polski ( ), w tym roku off bardzo fajny #!$%@?ć swans ( ͡ ͜ʖ ͡)