Wpis z mikrobloga

@Rivgen: uświadamiam, że to nie żaden wstyd gdy facet o siebie dba bo i nikt o tym sie nie musi dowiadywać. Ale jak wolisz ktoś myśli tak jak ty i ma brzydki ryj a potem płacze, że zadna go nie chce to niech #!$%@? dalej płacze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GlassOfSugar: fajnie ale łysienia androgenowego nie wyeliminujesz odżywkami do włosów a na ten wyp łysienia wskazują zakola u brejdaka Może u ciebie później się to pojawi po prostu. :)
Btw jakie odżywki na to wypadanie rzekomo, polecasz ? :)
Mycie w zimnej wodzie, ale szamponem? Co to ma niby dać?
  • Odpowiedz
@Rivgen: idz idz i dalej wyzywaj ludzi od gejów bo robią coś sprzecznego z twoim staroświeckim myśleniem.
Przecież zona nie powie abys zrocil brzuch czy zadbał o siebie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@JajecznicaNaGrzankach: sry nie mycie tylko na końcu spłukanie zimną wodą to coś tam pomaga na końcówki.
Ja widzę po prostu różnicę mniej siana na głowie.
Na wypadanie nie mam co polecać każdy ma
  • Odpowiedz
@GlassOfSugar: @GlassOfSugar: @GlassOfSugar: wpierw piszesz, że ty nie masz zakoli i nie łysiejesz bo dbasz bardziej niż brat i ojciec a potem piszesz, że jednak brat stosował coś tam xd

Androgeniczności nie obejdziesz. Mało to roboli flejtuchów na ulicy się widzi co mają włosy gęste niczym sierść tylko co najwyżej zaniedbane itd ale trzymające gęstość. Dbanie co najwyżej poprawia kondycje i może troche opóźni proces ale jeśli masz w
  • Odpowiedz
@GlassOfSugar: 180cm, 72kg nie ma co zrzucac. Wychodze z innego zalozenia, natura radzi sobie w pewnych kwestiach sama, przy stosowaniu kremow i odzywek masz chwilowa poprawe i uzalezniasz skore, wlosy od dodatkow przez co w przyszlosci juz sie bez nich nie obejdziesz.
  • Odpowiedz
@JajecznicaNaGrzankach: nie mam ani lysizny ani zakoli ani problemów, chce mieć jak najlepsze włosy
brat stosował teraz też odżywki oleje nie wiem co on tam stosował ale powoli troche lepiej wyglądają.
@SmallCaracan: tak soniczna 200 ? ja dałem 350 ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale kiedy to było zwróciło się tym, że dentysty za czesto nie muszę odwiedzać bo są bardzo dobrze wymyte.
@Rivgen: o siebie
  • Odpowiedz
@GlassOfSugar: Dbając o włosy na pewno pozytywnie wpływasz na ich kondycje, nie ma to jednak żadnego związku z łysieniem. Jeśli odziedziczyłeś gen łysienia, to choćbyś nie wiem co robił i dbał o włosy, to i tak je stracisz. Niejednokrotnie widziałem pijaków/bezdomnych w podeszłym wieku z bardzo gęstymi włosami, co w pewien sposób przeczy Twojej teorii o tym, że zaniedbując włosy się łysieje.
  • Odpowiedz
@Koka-Kola: Nie mówię tylko o łysieniu i zakolach ale o samych włosach, które u niektórych to trzeba na łyso #!$%@?ć i dopiero zapuszczać i dbać bo masakra. Tłuszcz na łbie. Włosy też pachną co rozowym się podoba są lśniące zdrowsze i gęstsze przy prawie żadnym wysiłku w domu 10 minut ostatnio schodzi raz na tydzień i jest super efekt.
  • Odpowiedz
@SmallCaracan: ja kupiłem z lidla za 80 i nie rozumiem fenomenu tych szczoteczek.tryb wolniejszy 30k "szerzej" się telepie niż tryb 40k. Dziwne. No i tak czy siak trzeba nią szorować jak normalną szczoteczką inaczej się nei domyje dokładnie zębów od góry i dołu czyli płaszczyzn gryzących/miażdżących. Dziwne jest to, że używam od kilku miechów 1 końcówki i to włosie coś strasznie wolno się zużywa. Denerwuje też fakt, że główka jest straszliwie
  • Odpowiedz
@JajecznicaNaGrzankach: Jednakże szczoteczka soniczna wykonuje od 31,000 ruchów pulsacyjnych na minutę. Dzięki temu możemy spodziewać się dokładnie wyszczotkowanych i odświeżonych zębów. Usuwa ona aż sześć razy więcej płytki nazębnej od szczoteczki manualnej. Codzienne stosowanie tego rodzaju produktu będzie skutkowało stopniowym wybielaniem się ścianek zębów i usuwaniem przebarwień. Wygięta szyjka główki pozwala na dotarcie do nawet najbardziej oddalonych i trudnych do umycia zębów. Dwie minuty rano i wieczorem sprawią, że szybko docenimy
  • Odpowiedz
@JajecznicaNaGrzankach: rano jaki szampon obojętnie byle nie head & shoulder bo to sama chemia mozna nawet zele do kompieli adidasa uzywac lepiej wyjdzie
Te są tanie i dobre na mycie wieczorem lub jakies naturalne pokrzywowe ziołowe.
Nie wiem czy to dobre myslenie ale uwazam ze lepiej sobie przed spaniem umyć głowę w tym ziołowym potem dać odżywkę co któryś dzień albo dla leniwców raz na tydzień i przez noc powinna byc
GlassOfSugar - @JajecznicaNaGrzankach: rano jaki szampon obojętnie byle nie head & sh...

źródło: comment_yqdNjFBCizG4kLqPgJIm0NsdGPymN98R.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@GlassOfSugar: no ale moja szczoteczka tez jest soniczna, nie obrotowa tylko soniczna właśnie i napisałem, że to prereklamowane. No chyba, żę ta markowa za 300 zrobi taką różnice ale wątpie. Powiem tak, jak ogarniesz dobrze technike wymiatania to manualną szczoteczką też zajebiście umyjesz zęby :)
  • Odpowiedz