Wpis z mikrobloga

@Rivgen: tak, toleruje homo ale nim ni jestem. #!$%@? że nałożenie odżywki i olejku raz na tydzień zajmuje mi 2 razy 10 minut ale przynajmniej mam zajebiste włosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GlassOfSugar: rurki masz za ciasne i krazenie powoduje niedotlenienie mozgu i jaj przez co niedobory testosteronu skutkuja takim zachowaniem. Nie zebym byl przeciwnikiem mydla i kremu ale #!$%@? bez przesady
  • Odpowiedz
@Rivgen: to nie zarzutka

twarz : krem na dzien, krem na noc, zel pilling, krem do mycia twarzy, tonik, mydło siarkowe, mydło antybakteryjne z apteki

włosy: szampon naturalny, 2 odżywki jedna bez spłukiwania jedna tak, 3 różne olejki i pare innych

zeby : szczoteczka sensoryczna, płyn do płukania, paski wybielające crest, narazie aprata na zeby jeszcze, pasta wybielająca Pearl White, druga pasta do wrażliwych zebów i dziąseł, maść do dziąseł, nic
  • Odpowiedz
@Rivgen: po prostu nie chcesz ładowac pieniędzy w siebie, wolisz mieć brzydką twarz, tłuste okropne włosy i choroby zebów, zółty i odpychający usmiech, pewnie twoja partnerka jesli ją masz, za duzych wymagań nie posiada.
  • Odpowiedz
@GlassOfSugar: nie rozpedzaj sie, kto co woli. To co soba prezentujesz swiadczy o zmianie czasow i zaniknieciu starej kategorii mezczyzn. Mama dalej pozwala u siebie mieszkac? Czy juz partner?
  • Odpowiedz
@Rivgen: Mieszkam sam, umiem rąbać drewno, wymienić coś w aucie, na remoncie jako tako się znam. Ale no tak stara kategoria męzczyzn zanika. Tak tak, ale już jak faceci zaczesywali sobie włosy do tyłu czy na bok grzebieniem zanim to było modne to tak nigdy nie było ? ile czasu się golili klasyczną żyletą ? to też inny sposób dbania o siebie. Ale pewnie wiesz o tym wszystkim najwięcej. Zobaczysz za
  • Odpowiedz
@Rivgen: Pomyśl czasem o sobie twoi koledzy z tej lepszej kategorii nawet nie zauważą że kremujesz czy dbasz o cerę natomiast różowe zauważą i zaczną się oglądać za zabanym facetem. Nie robisz tego dla partnera czy laski co kto woli. Tylko #!$%@? dla samego siebie by wyglądać jak człowiek.
  • Odpowiedz