Wpis z mikrobloga

Co robic, oprocz usuniecia konta?

Od dluzszego czasu wykop.pl zmienil sie w gowno-pudelka, onet i wp w jednym. Zawiera caly syf, jakim wspomniane "portale" epatuja. Ze strony glownej:

Podwójne standardy w belgijskim wiezieniu ze względu na wyznanie religijne
Specjalny pokaz Wonder Woman tylko dla kobiet. Mężczyźni są oburzeni
Fiasko relokacji. Uchodźcy opuszczają Litwę
Służby przyznają, że w UK mieszka 23000 groźnych islamistów
Wybielanie zamachowca z Manchesteru
Państwo Islamskie przyznało się do ataku na Koptów w Egipcie
W Europie Zach. trwa wojna hybrydowa z Islamem, ale jeszcze mało kto.to zauważa
"Taharrush" islamska "zabawa" w zbiorowe gwałcenie kobiet. Kolejna ofiara...
Gang muzułmanów torturował dzieci seksem! To co im robili jest niewyobrażalne...
Konwój isis zniszczony przez Rosyjskie siły powietrzne
Panika w Londynie! Setki ludzi ewakuowanych z teatru podczas sztuki
Islamista oburzony , że we Francji sprzedają alkohol w trakcie ramadamu
Migrant w Szwecji wyjaśnia dlaczego zgwałcił obcą kobiete: ona tego chciała.
42% młodych muzłumanów we Francji usprawiedliwia samobójcze ataki terrorystyczne
Kolejna forma walki z terroryzmem po ataku w Manchester.

Uchodzcy, Islam to jedyny spam jaki widac na glownej. Przyprawione co drastyczniejszymi wypadkami, zabojstwami i zamieszkami. Wysiadam, nie mam juz sily czytac tego gowna, rownie dobrze moge wchodzic na onet - a nie wchodze, bo informacje, ktore tam sa, sa - generalnie mowiac - gowno warte.
Do tego na kazdym kroku "lewactwo" i "prawactwo" - smieszne do czasu, ale tez sie przejada. Polityka wpieprzona do 90% postow.
Jak zyc?
  • 28
Uchodzcy, Islam to jedyny spam jaki widac na glownej.


@Psygnosis: ja bym nie miał nic przeciwko, bo po to ten serwis istnieje, żeby czytać i komentować to co ludzie uznają za ciekawe i godne polecenia, a tym często są wiadomości ze świata (nie nasza wina, że ostatnio to zamachy i problem z pseudo-uchodźcami). Jak wspomniałem - BYM nie miał nic przeciwko... gdyby te newsy były prawdziwe. Nie umniejszam faktycznego problemu terroryzmu
@Kotwica2: Mi już się to znudziło, zwłaszcza, że większość rzeczy i tak nie jest otagowana jak trzeba. Czarnolistując jeszcze więcej, obcinasz sobie dostęp do potencjalnie interesujących tematów, czy wydarzeń, które będą zbieżnie tagowane. Wykop od ostatniego roku - dwóch stał się szalenie popularny w gronie ludzi, którego tutaj kiedyś nie było, lub było względnie mało - ludzi zgorzkniałych, małostkowych, głupich, trollujących, mających pretensje do całego świata, mizoginii, czy wyznających kult "przegrywu".
Pobierz gleorn - @Kotwica2: Mi już się to znudziło, zwłaszcza, że większość rzeczy i tak nie ...
źródło: comment_U8QLrfzkqhxDUblbvkHWB7rgpx7fe3ig.jpg
@Adi32: Nie wiem czy zamachy i zbrodnie są ciekawe - raczej nie dla mnie. Na pewno są tragiczne. Jakby nie było, nie widzę powodu żeby #!$%@?ć tekstami o islamie pincet razy na dzień w różnych wariacjach i formach. Wszystko się przejada, nudzi i zaczyna #!$%@?ć jak tego za dużo. Wiesz ile rzeczy dzieje się na świecie? Takich trochę innych niż mordowanie, wypadki, zamachy, itp. Pisanie jedynie (lub w większości) tylko o