Wpis z mikrobloga

Co robic, oprocz usuniecia konta?

Od dluzszego czasu wykop.pl zmienil sie w gowno-pudelka, onet i wp w jednym. Zawiera caly syf, jakim wspomniane "portale" epatuja. Ze strony glownej:

Podwójne standardy w belgijskim wiezieniu ze względu na wyznanie religijne
Specjalny pokaz Wonder Woman tylko dla kobiet. Mężczyźni są oburzeni
Fiasko relokacji. Uchodźcy opuszczają Litwę
Służby przyznają, że w UK mieszka 23000 groźnych islamistów
Wybielanie zamachowca z Manchesteru
Państwo Islamskie przyznało się do ataku na Koptów w Egipcie
W Europie Zach. trwa wojna hybrydowa z Islamem, ale jeszcze mało kto.to zauważa
"Taharrush" islamska "zabawa" w zbiorowe gwałcenie kobiet. Kolejna ofiara...
Gang muzułmanów torturował dzieci seksem! To co im robili jest niewyobrażalne...
Konwój isis zniszczony przez Rosyjskie siły powietrzne
Panika w Londynie! Setki ludzi ewakuowanych z teatru podczas sztuki
Islamista oburzony , że we Francji sprzedają alkohol w trakcie ramadamu
Migrant w Szwecji wyjaśnia dlaczego zgwałcił obcą kobiete: ona tego chciała.
42% młodych muzłumanów we Francji usprawiedliwia samobójcze ataki terrorystyczne
Kolejna forma walki z terroryzmem po ataku w Manchester.

Uchodzcy, Islam to jedyny spam jaki widac na glownej. Przyprawione co drastyczniejszymi wypadkami, zabojstwami i zamieszkami. Wysiadam, nie mam juz sily czytac tego gowna, rownie dobrze moge wchodzic na onet - a nie wchodze, bo informacje, ktore tam sa, sa - generalnie mowiac - gowno warte.
Do tego na kazdym kroku "lewactwo" i "prawactwo" - smieszne do czasu, ale tez sie przejada. Polityka wpieprzona do 90% postow.
Jak zyc?
  • 28
  • Odpowiedz
@Lipathor: Ale co czarnolistowac? Przeciez znakomita wiekszosc nie ma tagow. Jakby mozna bylo tagowac slowa kluczowe, np. wszystko co zawiera slowo "islam" to ok. A tak? Czarna lista i tak spuchnieta od gownofilmikow z youtube/liveleak...
  • Odpowiedz
  • 11
@Psygnosis jak żyć? Krótko :-)
Nie dziw się. Kiedyś wykop był na jako takim poziomie. Na fali popularności serwisu opanowany został przez młodszych użytkowników i to oni mają siłę przebicia.
Najbardziej #!$%@?ą mnie czasem clickbaitowe tytuły i opisy. Rodem z onetu jak wspomniałeś.
Trzeba się to tego przyzwyczaić, albo po prostu nie zaglądać :-)
  • Odpowiedz
@Tomaszu: Nie dalej jak wczoraj dostałem szału jak przeczytałem "2 osoby zostały ZADŹGANE po tym jak stanęły w obronie Muzułmanek!" Wincyj #!$%@? wykrzykników, większe litery ZADŹGANE, wincyj flaków, wincyj sensacji... Muszę przyznać że chyba to przelało czarę goryczy, i tak wypełnioną już po brzegi szaleństwem nieustannych wiadomości o islamie i uchodźcach. I tak zacząłem myśleć, że jeśli mam wchodzić na portal tylko po to, żeby słuchać w kółko tego samego #!$%@?
  • Odpowiedz
@joteska: A jest możliwość żeby to, co czarnolistuje nie pokazywało się wcale? Na obecną chwilę pojawia się, ale w zmniejszonej wersji, szare. Wolałbym szczerze mówiąc nie widzieć tego wcale.
  • Odpowiedz
Kto wykopuje to cale gowno na glowna i po co?

@Psygnosis nie wiem. Ja staram się filtrować treści, które mnie nie interesują, ale jak nie tagują to mimowolnie się to widzi. Co zrobisz. Nic nie zrobisz.. ;-) najwyżej można zgłaszać za złe tagi, ale wiadomo jak działa tutaj moderacja, heh
  • Odpowiedz
@Psygnosis: na wykopie zawsze o tym co jest aktualnie na czasie, co się aktualnie dzieje. To nie wina wykopków, że ostatnio najciekawszymi wydarzeniami są zamachy... Tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
@Adi32: Gdyby to jeszcze były nowe informacje
to by było w porządku. Ale oprócz newsów główna jest ciągle zalewana informacjami sprzed paru lat, kiedy to jakiś imigrant coś odwalił, kilkuletnimi MASAKRAMI LEWAKÓW BRONIĄCYCH MULTIKULTI czy wątpliwej jakości jutuberami i autorytetami wypowiadającymi się nt. Islamu. Wrzucającym chyba już nie chodzi o przekazanie informacji, tylko o kształtowanie opinii wykopków. A mnie krew zalewa, jak widzę albo znów to samo wydarzenie, albo kolesia mówiącego
  • Odpowiedz