Wpis z mikrobloga

@lent: a, jednak mój błąd bo przeczytałem Warszawa zamiast Wrocława więc chyba chodzi jednak o Wrocław, ale to i tak niewiele zmienia ;)
  • Odpowiedz
@Irevall: a jakie mają być wymagania dla 10k? ja zarabiam 0k. i już od dawna nie wiem co wpisywać w cv. angular. frameworki php. znajomość algorytmów ewolucyjnych? blender? photoshop i unity?
  • Odpowiedz
@lent: "podstawy", "podstawy", "podstawy" w wymaganiach. Także posiedzisz w domu klikając trochę przez kilka tygodni i możesz iść do takiej pracy.
  • Odpowiedz
Czy twoim zdaniem pierwsza praca nie może być bardziej wymagająca (potrzeba większych umiejętności), a co za tym idzie lepiej płatna?


@addr: Ja nie napisałem że to dobra pierwsza praca dla ambitnego programisty który ma poważne cele w życiu. Napisałem że jest to praca dla kogoś bez doświadczenia i jest warta swojej ceny.
Natomiast pierwsza praca może być bardziej wymagająca, ale poważnie bardzo trudno będzie znaleźć na pierwszą pracę coś lepiej płatnego
  • Odpowiedz
@addr: Natomiast jeszcze odnośnie samego ogłoszenia no to jest też januszowe strasznie, b2b za 3 tysie i tak napisane to widać że to jakiś janusz biznesu i nie warto sobie nim zawracać głowy.
  • Odpowiedz
szukają ludzi ze skillami których nie da się nabrać w domu wyklikując tutoriale i pisząc stronki które polegają na kopiowaniu kodu ze stackoverflow


@TurboDynamo: To oczywiste, zgadzam się, jednak moim zdaniem za bardzo generalizujesz. Oczywiście większość w trakcie swojej nauki tak robi, jednak istnieją ludzie (sam jestem takim przykładem), którzy starają się za wszelką cenę pisać swój własny kod, myśleć nad nim, rozwiązywać problemy (i to w domu właśnie), próbować go
  • Odpowiedz
@addr: Ale oczywiście zasługują! Natomiast uważam ze nigdy nie nauczysz się tyle w domu co w pracy wiec lepiej się nie oszukiwać i iść do nawet słabiej płatnej roboty ale zdobywać jakieś doświadczenie zamiast siedzieć w domu.
Generalnie jak znajdziesz lepszą robotę(od tej z ogłoszenia chyba każda jest lepsza) to ja to przecież pochwalam, po prostu uważam że w domu takiej wiedzy nie zdobędziesz o ile nie jesteś geniuszem. Może jesteś,
  • Odpowiedz