Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, sprawa wygląda tak, że do 29 maja trzeba wykorzystać klucze Steam, do gier, które widać na screenie poniżej.

Także robię rozdajo. Pierwszy tytuł, czyli Table Top Racing: World Tour odpada, bo to na 100% aktywowałem, ale reszta tytułów na 99% jest do wzięcia.

Z racji tego, że czas na aktywację jest dosyć krótki, dlatego też wylosuję osoby jutro po godz 18:30:00, i do tej też można plusować.

Zasady:
1. Zielonki won
2. Osoby które mam na czarnolisto/mają mnie na czarnolisto też odpadają
3. Losowanie wśród aktywnych wykopowiczów/mirków (czyli jak tylko plusujesz/wykopujesz/zakopujesz, to odpadasz)
4. Pierwszy zwycięzca wybiera dowolny tytuł z pełnej puli, a każdy kolejny już z pomniejszonej o odpowiednie tytuły.
5. Z racji tego, że czas jest tutaj naszym wrogiem, to zastrzegam sobie wylosowanie nowej osoby, jeśli zwycięzca nie odpowie na moje PW w ciągu 30 min. Chcę uniknąć spin, że oszukujo itp, jak ktoś aktywuje po północy, a kod nie będzie już działać.

Czas start i powodzenia!

PS Swoją drogą to straszna #!$%@?, że #g2a w tych swoich bundlach nie potrafi ogarnąć czegoś tak prostego jak to, żeby strona zapamiętała, że dany klucz już został wykorzystany xD

#rozdajo #zadarmo #steam #steamrozdajo #rozdajosteam #gry #cebuladeals
Lookazz - Mireczki i Mirabelki, sprawa wygląda tak, że do 29 maja trzeba wykorzystać ...

źródło: comment_tK7Kr2HvdLZp1AFvQtRYMh2L826MsrQX.jpg

Pobierz
  • 18
PS Swoją drogą to straszna #!$%@?, że #g2a w tych swoich bundlach nie potrafi ogarnąć czegoś tak prostego jak to, żeby strona zapamiętała, że dany klucz już został wykorzystany xD


@Lookazz: Miałem wiele razy z humble bundle, że zapomniało który klucz wykorzystałem.
@nickszalinski: a to nie. U mnie jest tak, że jak wykorzystam klucz(e) to po przejściu na następną stronę, one nadal wyświetlają się jako niewykorzystane, ale po odświeżeniu już z tej listy znikają. I z każdą kolejną wizytą na #humblebundle już się nie pojawiają jako niewykorzystane, tylko za pierwszym razem takie coś jest.