Wpis z mikrobloga

Hej, pytanie zarówno do niebieskich, jak i różowych pasków. Ile Waszym zdaniem powinno trwać spotkanie z nowo poznaną dziewczyną, albo z dziewczyną, którą już trochę tam znacie, ale nie trzymaliście się bardziej (ze studiów albo przez wspólnych znajomych, czasem się spotkacie na uczelni albo na imprezie w większym gronie), a teraz próbujecie coś "ugrać". Bo mi się wydaje, że jak dla mnie, to po 30 minutach nie będziemy już mieli za bardzo o czym gadać, a po godzinie to już w ogóle. XD

Nie oczekuję oczywiście, że usłyszę tutaj jedyną słuszna prawdę czy jakiś złoty środek! Wiem, że różni są ludzie, bla bla bla, no ale jestem ciekaw jak to u Was wygląda. Chcę po prostu poznać jak najwięcej opinii. :)

#podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zycietowarzyskie #pytanie
  • 9
@AgentGecko: jak @dembski zaprosił mnie na randkę, to od razu ustaliliśmy, że potrwa ona godzine (albo dwie nie pamiętam już) bo nie chcieliśmy w razie czego udawać, że ktoreś z nas zostawiło żelazko na gazie i musi wracać do domu. Pomysł, oczywiście traktowany pół żartem pół serio.

@R039 uważam ze pomysł z ustaleniem długości randki na wstępie był jednym z moich najlepszych pomysłów ( ͡° ͜ʖ ͡°) i było to 2 godziny od wejścia do auta do teoretycznego końca
No i jak pół żartem pół serio. Ja to traktowałem bardzo serio ale nie byłbym sobą gdybym nie przedłużył. Ale czy my byliśmy "nowo poznani"?