Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa zawsze dostaje białej gorączki jak tylko poproszę ją żeby wyprasowała mi białą koszulę, oczywiście nie mówię tu o codziennym prasowaniu tylko od święta typu czyjeś wesele czy inna ważna okazja. Wiadomo że męska ręka nie ma takiej precyzji w tych sprawach co damska a chciałoby się w taki wyjątkowy dzień wyglądać schludnie... moja matka zawsze prasowała mojemu ojcu koszulę i nie stękała i jeszcze buziaka dostał, a też pracowała, wiadomo że nie zasuwała tyle co mój ojciec, zresztą teraz też tak jest że moja różowa ma jakąś lekką gównorobotę i ojoj ja też pracuję a prawda jest taka że ja muszę zasuwać na kredyt mieszkaniowy (mieszka u mnie prawie za darmo) a później człowiek nawet głupiej koszuli nie może mieć wyprasowanej raz na 3 miesiące. To tylko pokazuje jak rozpuszczone są dzisiejsze kobiety, jak wyprasować głupią koszulę to nie bo jest równouprawnienie a jak przychodzi drzwi otworzyć to o równouprawnieniu zapominają ... trzeba było brać przykład z kumpli i r----ć panny z #tinder bez zobowiązań i śmiać się z ich płaczu że faceci to tylko #friendswithbenefits szukają, a na co im kobieta która wiecznie kalkuluje a nic od siebie bezinteresownie nie da?

#wesele #zwiazki #prasowanie #bekazrownouprawnienia #theredpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Co wykop.pl o tym sądzi?

  • Korona jej nie spadnie jak czasemwyprasuje koszulę 75.2% (1367)
  • Sam se prasuj 24.8% (451)

Oddanych głosów: 1818

  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: sorry niebiescy, ale sami uwielbiacie sobie wybierać jakieś księżniczki, a potem płaczecie, że nie chcą wam wyprasować koszuli. Normalna dziewczyna by wyprasowała, ale większości facetów normalne dziewczyny nie interesują :)
  • Odpowiedz
Moja różowa zawsze dostaje białej gorączki jak tylko poproszę ją żeby wyprasowała mi białą koszulę


@AnonimoweMirkoWyznania: Może nie lubi prasować? :) A co innego robi, czy tylko leży i pachnie? Jeśli to drugie to czas pomyśleć o zmianach. ;)
Są fajne kobiety (nie mylić z "normalne") tylko trzeba mieć od s--------a szczęścia, bo mało ich. xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: OK, widzę tutaj dużo niescisłości i nadinterpretacji, a to pewnie i tak zarzutka, ale odpiszę.

1. Rozumiem, że można poprosić kogoś o pomoc w prasowaniu, bo się nie umie tego robić i nie chce się przypalić, ale:

Wiadomo że męska ręka nie ma takiej precyzji w tych sprawach co
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:Zawsze swoje koszule prasuję osobiście i moja kobieta nie ma do nich dostępu. Podobnie jak z zajmowaniem się obuwiem, goleniem swetrów, czyszczeniem marynarek — to moje poletko i kobiety tam nie wpuszczam.

Szczerze mówiąc, to nie rozumiem tego płaczu o to, że kobieta nie prasuje. To twoje rzeczy i twoją domeną jest je ogarnąć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sam se prasuj - im bardziej będziesz niezależny, tym szybciej kopniesz ją w dupę i będziesz mógł r----ć laski z tindera tak jak byś chciał. Jak Ci aż tak ona przeszkadza i mieszkanie jest na Ciebie to ją w-------l a nie biadolisz na Mirko. Małżeństwem nie jesteście? No to albo w lewo, albo w drzewo.
  • Odpowiedz
Myślę, że Twój podstawowy problem polega na przekonaniu, że ona jako kobieta ma OBOWIĄZEK wyprasować Ci tę koszulę.


@Shanny: tak, to jej obowiazek by COS od siebie dawała, okazywała troske, a nie tylko brała. utrzymanka :)

to hipokryzja, seksizm i głupota wyssana z palca. Naczynia też są zmywane lepiej, bo damska, delikatna rączka ociera je
  • Odpowiedz