Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa zawsze dostaje białej gorączki jak tylko poproszę ją żeby wyprasowała mi białą koszulę, oczywiście nie mówię tu o codziennym prasowaniu tylko od święta typu czyjeś wesele czy inna ważna okazja. Wiadomo że męska ręka nie ma takiej precyzji w tych sprawach co damska a chciałoby się w taki wyjątkowy dzień wyglądać schludnie... moja matka zawsze prasowała mojemu ojcu koszulę i nie stękała i jeszcze buziaka dostał, a też pracowała, wiadomo że nie zasuwała tyle co mój ojciec, zresztą teraz też tak jest że moja różowa ma jakąś lekką gównorobotę i ojoj ja też pracuję a prawda jest taka że ja muszę zasuwać na kredyt mieszkaniowy (mieszka u mnie prawie za darmo) a później człowiek nawet głupiej koszuli nie może mieć wyprasowanej raz na 3 miesiące. To tylko pokazuje jak rozpuszczone są dzisiejsze kobiety, jak wyprasować głupią koszulę to nie bo jest równouprawnienie a jak przychodzi drzwi otworzyć to o równouprawnieniu zapominają ... trzeba było brać przykład z kumpli i ruchać panny z #tinder bez zobowiązań i śmiać się z ich płaczu że faceci to tylko #friendswithbenefits szukają, a na co im kobieta która wiecznie kalkuluje a nic od siebie bezinteresownie nie da?

#wesele #zwiazki #prasowanie #bekazrownouprawnienia #theredpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Co wykop.pl o tym sądzi?

  • Korona jej nie spadnie jak czasemwyprasuje koszulę 75.2% (1367)
  • Sam se prasuj 24.8% (450)

Oddanych głosów: 1817

  • 123
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: oj #!$%@?, to różnie, jak nie chce to jej nie zmuszaj, może ją keidyś bili żelazkiem i ma traumę, ale jak #!$%@? się na księżniczkę i miga się jak może również od podstawowych prac domowych to coś jest jednak nie halo.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Łoo łoo, baba to baba, weź wyprasuj babo, ja jestem facet i nie umiem.

Ja swojemu prasowałam, nie dlatego, że jestem babą i to moje zadanie, tylko żeby mu pomóc. Choć uważam, że mężczyzna sobie powinien sam umieć równie dobrze wyprasować koszulę. Tak samo ja staram się uczyć jakichś zadań typu naprawianie czegoś, bo nie zawsze będzie ktoś kto zrobi coś za nas, bo nam się nie chciało nauczyć.
  • Odpowiedz
wiesz, że nie każda kobieta musi lubić prasować?


niektóre nie lubią nawet palcem kiwnąć, nie lubią robić absolutnie nic, a w szczególności dla faceta. no ale KOCHAJĄ XD ... ale zapomniały powiedzieć że kochają gdy on wszystko robi sam, za nie, a one nic nie muszą robić, zero obowiązków tylko jam księżniczka i mnie adoruj, wyręczaj, ty masz umieć wszystko bo ty jesteś facet xD

Jak sam nie umiesz to idź do
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak kobieta Cię naprawdę szanuje to uwierz mi choćby miała 2 lewe ręce do prasowania zrobi to jak najlepiej. Moja różowa jest strasznym rozpieszczonym leniem dzięki wychowaniu ale przy mnie zmienia się w kurę domową bo się stara. Po co Ci kobieta która Cię nie szanuje?
  • Odpowiedz
  • 12
@Ambiwalentnik a gdzie op napisał, że ostatnio wyremontował całą łazienke i w ogole oh ah co za mężczyzna, a różowa nigdy mlotka w ręku nie trzymała? Są kobiety i kobiety, tak samo jak mężczyźni są różni, a op narzeka że nie trafiła mu się taka jak jego mamusia...
  • Odpowiedz
wiadomo to moze gdzies na wsi gdzie ludzie myślą, że kobieta rodzi sie z +5 skilla do prasowania xD


@alex-fortune: jakie 5, +10.
Tak samo odnosnie wiedzy o praniu i sprzątaniu. Macica przeciez warunkuje umiejetnosci prowadzenia domu, nie tam zadne wychowanie i praktyka.
Nierzadko na wykopie widze pytanie o pralki, proszki itd kazdorazowo otagowane jako pytanie do kobiet. A najzabawiniejsze jest to, ze i tak najwiecej odpowiedzi pojawia się od facetów
  • Odpowiedz
a gdzie op napisał, że ostatnio wyremontował całą łazienke i w ogole oh ah co za mężczyzna, a różowa nigdy mlotka w ręku nie trzymała? Są kobiety i kobiety, tak samo jak mężczyźni są różni, a op narzeka że nie trafiła mu się taka jak jego mamusia...


@Sheta: jak to kobieta nie odpowiedziałaś na moje pytania i kręcisz

op dopytuje czemu ma taką interesowną babę i czy byłoby cos złego
  • Odpowiedz
Sam sobie prasuj nieudaczniku xDD Facet, który nie potrafi gotować, sprzątać i prasować jest bezużyteczny.


@Bibimbap: a baba co ma umieć? do czego ma być użyteczna, jeśli facet ma umieć męskie rzeczy i damskie? czym sie mozesz pochwalic? wypinaniem dupy do kamery? toż wy kłody w wiekszosci, fochate i nic od siebie nie umiecie dać, a empatii za grosz, jakiejs wyrozumiałości. zero cech kobiecych.

potem jedna z drugą jęczą e
  • Odpowiedz