Wpis z mikrobloga

Co do wywołującego taką ekscytację zdjęcia Dudy ze szczytu. Odniosę się krótko.

Jak ktoś jest samcem alfą, albo przywódcą w stadzie to nie musi #!$%@?ć takich rzeczy jak zrobił do Adrian. Jak wchodzi lider to swoją charyzmą od razu przykuwa uwagę i każdy wie z kim ma do czynienia. Nie robi głupich min, nie musi nawet nic mówić czy pokazywać, tak robią leszcze, które próbują się wybić poza tło, bo nie mogą ani swoją charyzmą ani pozycją w stadzie.

Z drugiej strony powala mnie stan umysłu prawaków. Wystarczy, że prezydent się uśmiecha, pokaże kciuk w górę i już jest świetnie. To nic, że Trump spotkał się z nim gdzieś na korytarzu, a cała świta naszego prezydenta wręcz sikała na widok Trumpa, byleby z nim porozmawiać czy uścisnąć dłoń.

Tak często mówicie o wstawaniu z kolan, a ja na transmisjach ze szczytu widziałem biedne baranki, które zagubione gdzieś na korytarzach domagały się rozmowy czy spotkań.

#neuropa #polityka #prezydent #duda #bekazpisu #bekazprawakow
  • 11
@Grandek: nie ogarniam o co Ci chodzi.To źle,że się uśmiecha i pokazuje kciuk?I czemu jesteś taki nieobiektywny?Toż buc Trump mial w dupie i Tuska i Prezydenta Czarnogóry,po prostu ma taki chamski charakter i zgrywa pseudo samca Alfa.Skąd info,że Duda się z nim spotkal na korytarzu?I nie oszukujmy się,każdy kraj robi maślane oczy do USA,tym bardziej na szczycie NATO,Polska delegacja nie jest wyjątkiem
@Grandek: Bredzisz.Nawet największa szczujnia na Pis portal wp nie widzi w tym zdjęciu nic szczególnego.

Na stronie NATO można znaleźć film dokładnie pokazujący moment robienia zdjęcia przywódców biorących udział w szczycie. Najpierw wszyscy są poważni, jak na lilderów największego sojuszu militarnego świata przystało, ale w pewnym momencie premier Kanady Justin Trudeau zaczyna machać do fotoreporterów. W ślad za nim idą kolejni politycy, pojawiają się uśmiechy, żarty, niektórzy machają do dziennikarzy. Andrzej
@Grandek: I co Cię dziwi?PO/Nowoczesna to agentura Niemiecka a pis to agentura Amerykańska,to jest jasne jak słońce,wystarczy zobaczyć kto do kogo robi umizgi i z kim trzyma np a europerlamencie.A Polska jest wielkim krajem(38 mln) dumnym i z wielką,bogatą(często tragiczną ale to przez socjalistów i agentury)historią
@Grandek: Taa twój pewnie prezio Kwachu to szczyt kultury inteligencji. Wyobraź sobie Petru w tym miejscu... Ech rozmarzyłem się , tyle memów..Bula przeskoczyłby