Wpis z mikrobloga

Ludzie to #!$%@?, na srodku parkingu biedronki przywiazany czarny pies... moze nie jest zbyt upalnie ale temp. powyzej 25° to i tak duzo jak dla takiego zwierzaka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zrobilem mu cień busem i dalem wody a w tym czasie kolega poszedl po prowiant.
beretta_94 - Ludzie to #!$%@?, na srodku parkingu biedronki przywiazany czarny pies.....

źródło: comment_3upaA4DpCOZWCu4LBNuvh4CZMrVxW3ar.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beretta_94: przeciez nie siedzi w aucie. Spokojnie ktos poszedl po zakupy i zaraz wroci. Duza czesc psow zyje na dworze i jak troche sa na sloncu to nic im nie jest. Ba moj pies specjalnie wychodzi na balkon zeby sie wygrzewac. Fajnie ze zrobiles cien. Ale bez przesady.
  • Odpowiedz
@beretta_94: @Longan: Moze nic by mu nie było (ale jednak właściciel mógł pomyśleć o zostawieniu go choć w cieniu) to i tak każda taka reakcja wobec zwierząt jest godna pochwały. A facet kochający zwierzęta to nadfacet :3
  • Odpowiedz
  • 82
@beretta_94 mój czarny pies w największe upały kładzie się w słońcu. Pewnie próbuje popełnić samobójstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę wariata z siebie robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@beretta_94: No ja to bym się lekko #!$%@?ła, jakby ktoś obcy mi się przywalił do mojego psa pod sklepem, którego zostawiłam tam na czas zakupów i karmił psa jakimś syfnym pedigree z odpadkami zwierząt i to jeszcze 4% (wątpię że Twój kolega kupił w biedrze coś lepszego). Poza tym zwierzęta lubią się wygrzewać w słońcu, dodatkowo nie wiesz na ile czasu właściciel wszedł do tego sklepu. Na pewno się krzywda
  • Odpowiedz
@beretta_94 no ze cien to fajnie, ale prowiant? Ile czasu ten pies tam lezy? A jak dacie mu cos, od czego sie rozchoruje? Psy tez miewaja alergie. Fajnie, ze dostrzegasz rozne rzeczy, ale tu to sroga nadgorliwosc.
  • Odpowiedz