Wpis z mikrobloga

Ludzie to #!$%@?, na srodku parkingu biedronki przywiazany czarny pies... moze nie jest zbyt upalnie ale temp. powyzej 25° to i tak duzo jak dla takiego zwierzaka ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zrobilem mu cień busem i dalem wody a w tym czasie kolega poszedl po prowiant.
beretta_94 - Ludzie to #!$%@?, na srodku parkingu biedronki przywiazany czarny pies.....

źródło: comment_3upaA4DpCOZWCu4LBNuvh4CZMrVxW3ar.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@HAL10K gościu czy ja opisalem tutaj akcje z udzialem sil specjalnych czy poprostu opisalem swoje zachowanie w stosunku do zwierzaka którego zrobiło mi sie szkoda? Przy okazji wyraziłem swoje zdanie na temat bezmyślności ludzi.
  • Odpowiedz
Ja bym po prostu pogłaskał pieska za uszkiem


@miret210: nie radzę. ja kiedyś chciałem pogłaskać pociesznie wyglądającego smutnego psiaka przywiązanego przed sklepem i gdyby nie mój refleks to być może nie miałbym dzisiaj palców( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
ludzie to debile. Nawet czytać nie umieją. Nie słuchaj ich. Bardzo dobrze zrobiłeś. A Ci co psa w pełnym słońcu zostawili (jeszcze czarnego, co sprawia, ze jest mu bardziej gorąco, bo czarny bardziej absorbuje promienie słoneczne) to tez debile. Ludzie nie Zdają sobie sprawy z tego, jak szybko pies moze dostać udaru cieplnego.


@Vilyen: mam 2 psy, biegające po podwórku luzem i możesz mi wierzyć(albo i nie) gość zdrowo przesadził,a
  • Odpowiedz
@adirys: załóż se czarną koszulkę i zobacz, czy nie jest Ci bardziej gorąco jak stoisz w słońcu niż jak masz białą. To raz. A dwa - jest różnica jak pies może sobie wybrać, że chce poleżeć w słońcu a jak jest do tego zmuszony, bo jest przywiązany smyczą.

Artykuł ciekawostka, jak kolor wpływa na temperaturę (łopatologicznie, nie fizycznie wyjaśnione):
http://motormania.com.pl/newsy/swiat/czarny-czy-bialy-czy-kolor-kasku-wplywa-na-temperature-w-srodku/
  • Odpowiedz
No ja to bym się lekko #!$%@?ła, jakby ktoś obcy mi się przywalił do mojego psa pod sklepem


@lady_katarina: A ja jak idę na zakupy to nie biorę psa ze sobą (bo idę na zakupy a nie z psem na spacer) i na pewno nie zostawiam swojego psa przywiązanego na parkingu biedronki. Nawet jeśli już KONIECZNIE muszę do tej biedry wstąpić (bo mi dupa pęknie) to zostawiam psa w cieniu
  • Odpowiedz