Wpis z mikrobloga

@laress: Jego bus = cien, wczesniej było słońce... ale nadal, troche przesada xD Fajnie, ze dal cien, lyka wody... ale to chyba wszystko, po #!$%@? jeszcze prowiant? Ja bym po prostu pogłaskał pieska za uszkiem i poszedł na swoje zakupy xD
  • Odpowiedz
@beretta_94: ludzie to debile. Nawet czytać nie umieją. Nie słuchaj ich. Bardzo dobrze zrobiłeś. A Ci co psa w pełnym słońcu zostawili (jeszcze czarnego, co sprawia, ze jest mu bardziej gorąco, bo czarny bardziej absorbuje promienie słoneczne) to tez debile. Ludzie nie Zdają sobie sprawy z tego, jak szybko pies moze dostać udaru cieplnego.
  • Odpowiedz
@beretta_94 dobrze zrobiłeś i nie przejmuj się tymi podludziami. Empatia zanika i w komentarzach poniżej to dokładnie widać . Tez bym tak zrobił i niejednokrotnie pomagałem.
  • Odpowiedz
@beretta_94: Dobrze zrobiłeś, nie wiadomo ile ten pies tam siedział. Dodatkowo ludziom teraz na słońcu jest nieprzyjemnie, co dopiero psu. Mój, mimo że ma jasną sierść to jak jest >25 stopni to nie bardzo nawet na spacery chce chodzić. (a był w lecie nawet na Śnieżce, ale wtedy szedł w kamizelce chłodzącej).
Osoby co bagatelizują to albo nigdy psa nie mają, albo nie zwracają na niego większej uwagi, czy mają jakiegoś
  • Odpowiedz