Wpis z mikrobloga

@NewEpisode: Tylko czy jest sens tak gonić? Na wycieczce tylko do zamku w Ogrodzieńcu zeszło mi ponad pół dnia. Na spokojnie, bez gonitwy.
Chyba, że preferujesz turystykę w japońskim stylu: wszędzie cykasz na szybko fotki a w domu oglądasz gdzie byłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@MandarynWspanialy nie wysłała się odpowiedź (chyba mnie nie było słychać, więc powtórze jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Zależy od czasu. Wyjeżdżamy o 9, zobaczymy ile nam czasu zejdzie. Najwyżej wycieczkę rozłoży się na dwie części.

@Siman
@Trelik

Dzięki za propozycje koledzy,chyba lista będzie dłuższa niż się spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NewEpisode: nie zdążysz na to wszystko w jeden dzień, chyba że wszędzie będziesz w biegu. Polecałbym zrobić nieco inaczej. Z Żywca pojechać przez Salmopol do Wisły, stamtąd później do Cieszyna na wzgórze zamkowe, a dopiero z Cieszyna do Pszczyny i na tym zakończyć wycieczkę w tę niedzielę, a resztę zostawić na następny weekend. Naprawdę wszędzie jest tyle do zobaczenia, że nie ma sensu biegać z językiem na wierzchu, żeby tylko jak
  • Odpowiedz
@NewEpisode: a jeszcze w Goczałkowicach masz ogrody pokazowe Kapias, podobno piękne (sam jeszcze nie byłem, dlatego mówię podobno), więc możesz zahaczyć je razem z Pszczyną.
  • Odpowiedz