Wpis z mikrobloga

When I returned, I felt the experience of Chelsea playing Europa League was not good,' Mourinho said in a BT Sport documentary. 'The Europa League is a different competition (to the Champions League),the Europa League is a different level of competition for a different level of player and a different level of club.

'It is not good for a big club to go there and win it.


#united #chelsea
Pobierz RoHunter - >When I returned, I felt the experience of Chelsea playing Europa League w...
źródło: comment_2WYMZM9cxuGW4XinJhQpW5Rgx1lvQsLe.jpg
  • 19
@RoHunter: @Delgado: Kurde, mimo, że jestem kibicem United to lubię Chelsea, ale rozśmieszają mnie takie przytyki. Tak, United ma słabszy okres, a Chelsea lepszy, ale udawanie, że niebiescy to wielki klub od zawsze sporo się mija z prawdą. Właśnie w liczbie mistrzostw udało im się dogonić Sunderland, a możliwe, że jak się sprężą to jeszcze łykną Aston Villę w tej dekadzie, brawo! Jesteście teraz na fali i cieszcie się póki
@RoHunter: Powtórzę się, bo widzę, że masz spory problem z rozumieniem tekstu pisanego - gratuluję Chelsea mistrzostwa, tak jak każdemu innemu klubowi, które je zdobędzie. Ba, nawet darzę ich sympatią, bo zwyczajnie lubię angielską piłkę, ale Chelsea mimo dobrej passy wciąż jest klubem dużo mniej znanym i utytułowanym od United i jeszcze sporo czasu tak będzie. Trochę pokory nie zaszkodzi, chociaż życzę wam jak najlepiej.
@alibomaye: pewnie, że CFC jest mniej utytułowanym klubem niż MANU (a w klasyfikacji historii angielskiej piłki ustępuje 6 ekipom, przy czym biorąc pod uwagę Premier league - tylko MANU), ale pieprzenie, że nie jest wielkim klubem, to przejaw ewidentnego butthurtu żenujących gimboentuzjastów innych ekip.
@alibomaye: Dobrze rozumiem, co napisałeś. Nie mierz każdego własną miarą. Radzę za to przeczytać jeszcze raz swoją wypowiedź, a potem moją odpowiedź. Możesz to zrobić więcej niż raz, jeśli tylko tego potrzebujesz i dowiesz się do czego się odniosłem.
Chelsea, o ile wygra w sobotę, będzie w ostatnich latach bardziej utytułowanym klubem niż United. A to, jak bardzo United jest "znane" to można źródło? Oprócz badań prowadzonych przez sam klub xD
@RoHunter: źródło

So in the end, it's pretty easy:

Barcelona. #1 in followers on Facebook & Instagram, and #2 on Twitter, in the 120M+ club with Real Madrid.

Real Madrid. Neck and neck with Barcelona, but, like recent history, Barcelona is just slightly better.

Manchester United. An impressive 81M followers across all the sites, much better than Chelsea's 54M and Arsenal's >45M, but nowhere near Barcelona & Real Madrid.


( ͡