Wpis z mikrobloga

to twoja była miała jakiś problem a nie Ty


@Garg84: to tak nie działa. Może ona miała problem z Tobą, z innym też dojdzie 5 razy w nocy. To zupełnie normalne, fajnie, że teraz masz partnerkę, z którą widocznie lepiej się dopasowaliście.
  • Odpowiedz
bo nowa laska potrafi dojść 5 razy jednej nocy i ciągle chce więcej


@Garg84: Gratuluje. Ciezko o takie, ktore sie nie k----a i lubia oraz czerpia przyjemnosc z seksow. Mialem taka, ze raz, gora dwa razy w tygodniu dalo sie cos z niej wydusic. Pozniej libido na zero.

Jakosc byla dobra, ale za rzadko. Poza tym, musialem sie prosic zbyt czesto.
  • Odpowiedz
Natomiast dziewczyna, która łatwo dochodzi albo wygrała taki los w loterii genowej, albo jest bardzo doświadczona, albo bardzo dobrze udaje.


@janeeyrie: Nie wzięłaś pod uwagę, że taka kobieta może mieć silną więź z facetem i tak dobrze do siebie pasują? Dobrze wiemy, że kobieta która ma odpowiednie emocje przed zbliżeniem zdecydowanie łatwiej osiąga przyjemność, częściej chce tego seksu. Jak są złe emocje, to jest gorzej, trudniej, albo kobieta unika seksu.
  • Odpowiedz
@Garg84: mam złą wiadomość. Na 90% udaje. 5 razy w ciągu jednej nocy nie brzmi wiarygodnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) zwłaszcza jak tej nowej mowiles o sytuacji ze starą
  • Odpowiedz
Ten uczuć kiedy okazuje się że to twoje stare auto było c-----e a nie Ty byłeś c------m kierowcą, bo w nowym ferrari spokojnie można wyprzedzać na 6-stym biegu bez redukcji, a w starym na 6-stym biegu nie przyspieszało, więc nigdy nikogo nie wyprzedziłeś, bo przecież się nie dało
  • Odpowiedz
taka kobieta może mieć silną więź z facetem i tak dobrze do siebie pasują


@nowywinternetach: Ech, to są bajki z portali przynależnych do gazeta.pl czy tam onet.pl. Tak owszem, więź, fascynacja partnerem, poczucie bezpieczeństwa to ważne elementy, na pewno s--s jest wtedy fajniejszy, ale uwierz mi, że to samo w sobie nie sprawi, że kobieta będzie dochodzić 5 razy w ciągu nocy.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Czyli mam Ci uwierzyć na słowo, gdy mam inne doświadczenia? Super ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak się dobrze postarasz, to kobieta może mieć 2 orgazmy pod rząd. 5 jednej nocy to nie problem, jeśli jest energiczna, choć wiele kobiet jest wycieńczona nawet po jednym i maślane oczy ma godne tylko dalszego przytulenia oraz do spania.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach:

5 jednej nocy to nie problem, jeśli jest energiczna, choć wiele kobiet jest wycieńczona nawet po jednym i maślane oczy ma godne tylko dalszego przytulenia oraz do spania


No więc właśnie o tym mówię, że to kwestia indywidualnego temperamentu dziewczyny. Oprócz tego doświadczenia. Emocje same w sobie nie dadzą orgazmu, no naprawdę, przykro mi jeżeli burzę Twój światopogląd, ale sam potwierdzasz to co napisałam na samym początku.
  • Odpowiedz