Wpis z mikrobloga

  • 133
Mam w domu mutanta.

[]
Mój Odi lubi żuć, baaardzo lubi żuć. W sklepie jak szukam mu jakiegoś gryzaka to muszę mówić, że mój pies to rottweiler albo amstaff, bo jak mówię, że 15 kilogtamowy zabójca wszelkich gryzaków to się śmieją.
Ale cóż. Kupiłem mu gryzaka dla psa o masie około 40-50 Kg. Nie muszę mówić, że jak wróciłem z pracy to wiele po nim nie zostało, a podobno wielkim psom zjedzenie go zajmuje tydzień :p
Chyba pora kupić jakiś stalowy pręt ;)
#pies #psy #pokazpsa #smiesznypiesek #odeusz #zwierzaczki
KornixPL - Mam w domu mutanta.

[]
Mój Odi lubi żuć, baaardzo lubi żuć. W sklepie jak...

źródło: comment_N6iJoO2CsWr1Qscu6fg1yIi5tfsm2ne0.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sklepie jak szukam mu jakiegoś gryzaka to muszę mówić, że mój pies to rottweiler albo amstaff, bo jak mówię, że 15 kilogtamowy zabójca wszelkich gryzaków to się śmieją.


@KornixPL: Pierwsze skojarzenie XD
Namenick - >W sklepie jak szukam mu jakiegoś gryzaka to muszę mówić, że mój pies to r...
  • Odpowiedz
@Artevalde: Nie zaprzeczę :D
@yagoodtp: Przerabiałem to ze ścianą przy drzwiach, skubany wyżarł nawet ten metalowy kątownik, potem - głupie, wiem ale może jakby nie to to nikt by na to nie wpadł - miał niedobór wapnia :P
@Namenick: Że to brzydko ujmę, Skubany ma w sobie to coś, że kocha wszystkich, ale jak widzę czasami jak się bawi, to biczuje się różnymi sznurami, z taką
  • Odpowiedz
@chup: No nie, nie rozwala, ale dla bezpieczeństwa mieszkania używa tylko jak my jesteśmy w domu, więc na 5 godzin musi dostawać coś co jak rzuca to nie zabije nikogo na ulicy jak wybije tym okno :D
  • Odpowiedz
@KornixPL: mija miała podobnie i nie było możliwości jej w domu zostawić, to w butelce po wodzie robiłem kilka małych dziurek i do środka sypałem jakichś małych ciastek i miała zajęcie na trochę, no ale to strach, żeby się nie udławiła plastikiem.
Kości wołowe, suszone żwacze?
  • Odpowiedz
@Fafnucek: On to żuje i zostawia w kawałkach, które zjada, ale w międzyczasie znajdujemy je wszędzie. Na razie wygrywa u nas prasowana skóra, ale to by musiał mieć kość wielkości całej krowy żeby nie przeżuć tego w ciągu jednego dnia.
  • Odpowiedz