Wpis z mikrobloga

@Kejran: znajdź porządny motocykl, nie 125 ccm, kup sobie tani bilet do Niemiec a zapłacisz mniej niż za to pierdziotko. Sorry, ale dwudziestoletnia 125 to zły wybór. Ty nie masz A? To zrób!
@Kejran: Też stoję przed takim dylematem. Tylko bardziej mi się widzi Intruder 125. Mam zamiar wypożyczyć sobie w przyszłym miesiącu, żeby zobaczyć czy wgl jest się czym napalać
@wojTrek: Chciałbym 125, doświadczenie mam praktycznie zerowe, a to miałaby być głównie zabawka na weekendy do jazdy po wsi. Kat A to koszt, motocykle o większej pojemności tez napewno więcej kosztują wiec trochę mi się to nie widzi w najbliższej przyszłości.
@Kejran: Wejdz na mobile.de i zobacz co ile kosztuje. Mowie Tobie, bedziesz zalowal wyboru 125. Zrob prawko na motocykl i na kursie pojezdzisz motocyklem i sie zarazisz. Nie bedziesz chcial juz 125. Zobacz testy chlopakow z motobanda na YT.
Jak jade to zastanawiam sie, czy pozdrawiac jadacych na 125, bo skuterow sie nie pozdrawia;-) Przynajmniej tu w DE.
@wojTrek:

Jak jade to zastanawiam sie, czy pozdrawiac jadacych na 125, bo skuterow sie nie pozdrawia;-) Przynajmniej tu w DE.


jakiś uraz do 125? wyprzedziła Cię przy wyjściu z winkla któraś, u was, w DE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kejran: silnik prosty jak chleb z cebulą, nie ma się co zepsuć, idealny do zastosowań o których piszesz i żeby poznać czym się je to motohobby. brołby.
@Dr_Killjoy: Mam kolegow, ktorzy maja 125 i kazdy z nich mysli o zmianie. Cos w tym musi byc. A ja sam nigdy nie jezdzilem 125. Z moim wzrostem i waga nie dalo by sie chyba.
Pasje rozumiem, bo jak bym nie mial rozumiec, ale nie wyobrazam sobie tysiac kilometrowej trasy na 125. Sorry:-/