Wpis z mikrobloga

#anime #chinskiebajki #kiciochpyta Mirki, jakieś animu które mogę bezpiecznie obejrzeć sobie w pociągu. Bezpiecznie - żadnego loliconowania, piersi większych od głów ( ogólnie ecchi ) i może bez wylewających się flaków.
Jak na razie zebrałem się, by oglądać w pociągu Little Witch Academia, FMA:B ( ale tu miałem głęboko gdzieś otoczenie, ważne, by historia szła do przodu ) oraz teraz Golden Time.
  • 11
@cookie96: bajki to bajki, cokolwiek będziesz oglądał w pociągu zawsze spotkasz się z pogardą albo obojętnością
z takich "bezpiecznych" rzeczy to:
-JoJo no Kimyou na Bouken, Stardust Crusaders 1 i 2 sezon, Diamond wa Kudakenai - masz dużo odcinków i co najmniej na miesiąc jeżdżenia pociągiem ci starczy, gatunek to tzw. "#!$%@?" ale fabuła potrafi wciągnąć
-Black Lagoon - jeśli nie widziałeś, też dużo akcji i nawet ciekawa historia, dwa sezony
@FieryLuke eureka seven pewnie byłoby spoko, gdybym nie oglądał. Shinsekai Yori miał większe jazdy niż bym oczekiwał. Ale na papierze ACCA dobrze się zapowiada na przejazdy.

@Mikian jeśli bakuman jest na wyższym poziomie niż mangaka san to assistant san to też wyląduje na telefonie
A My Hero Academia łyknę sobie jak już wyjdzie cało anime z tego sezonu.
@cookie96: wiele sportówek przed tobą, initial d, hajime no ippo, eyeshield, slam dunk, ookiku furikabute, one outs, major, dodajmy kaiji, planetes, uchuu kyoudai, nadia secret of the blue water, kemono no souja erin, tokyo magnitude 8.0, space dandy, GTO, hyouka, mase filmow mozna wyroznic ale to moze kiedy indziej, hikaru no go, kareshi kanojo no jijou, bartender, detroit metal city, hyouge mono, uchuu senkan yamato, cromartie school, gankutsuou, mushishi, kino no
@cookie96 Mushishi, Cromartie High School, Kino no Tabi, Barakamon, Mob Psycho 100, Master Keaton, Shigatsu wa Kimi no Uso, Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu, Ping Pong the Animation, Slam Dunk (i w ogóle sportówki, większość powinna być bezpieczna)