Wpis z mikrobloga

#okultyzm #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe #creepy #reptilianie #ufo #obcy #kosmici

Kolejna, czwarta porcja teorii. Część poprzednia.

17. Księżyc jest sztucznym satelitą, na którym swoją bazę mają negatywne istoty dążące do przejęcia kontroli nad ludzkością. Szefem tej bazy jest jeden z Draconian (wspomnianych w pierwszej części).

18. Istnieje grupa obcych istot międzywymiarowych której celem jest przejęcie ludzkiego przewoźnika dusz. Innymi słowy, chcą oni po prostu wypieprzyć nasze dusze z ludzkich ciał i sami w nich zamieszkać.

19. Na Ziemi jest zreinkarnowanych w ludzkim ciele 20 pewnego typu demonów którzy największą przyjemność czerpią z tortur i gwałtów na dzieciach. Jednym z takich demonów jest wysoko postawiony biskup w Watykanie. Biskup ten zarządza szajką załatwiającą dzieci dla pedofilów.

20. Słynne Szaraki, które przyjęły się popkulturze, tak naprawdę nie są kosmitami z innej planety tylko ludźmi z przyszłości. Ludźmi którzy doprowadzili się do takiego stanu że nie są w stanie odczuwać emocji ani się rozmnażać, dlatego cofnęli się w czasie aby stworzyć nowe gatunki ludzkie które będą w stanie przetrwać. Oczywiście cywilizacji podobnych do Szaraków jest cała masa, negatywnych jak i pozytywnych.
damianooo5 - #okultyzm #mistycyzm #paranormalne #teoriespiskowe #creepy #reptilianie ...

źródło: comment_f3LTLqDwE1nTHyU5yqhJrt4Z6DLJpMe2.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@damianooo5:
17. Szef jest spoko i nie jest draco.
18. trochę nie tak bo zacznijmy od tego, że tylko pare % populacji ma dusze indywidualną, a reszta dusze zbiorową. Nie ma czego zjadać, można się rozejsć. A ludzkie ciała wcale nie są takie fajne. W sumie to są okropne.
19. Mniej niż 20
20. Szaraki to bio roboty.
  • Odpowiedz
@damianooo5: Co do szaraków to napotkałem jeszcze teorię,że są oni genetycznie stworzeni przez rasę Draco (Reptilianie). Większość z nich to takie mrówki od brudnej roboty (porywania ludzi dla materiału genetycznego. Kobiety jako zastępcze matki dla hybryd, mężczyźni dla pozyskania nasienia, oraz dla pożywienia dla Draco)

No i jest jeszcze klasa wyższa szaraków (bo cześć tej rasy wyrwała się spod kontroli Draco i nie wszystkie szaraki mają negatywne zamiary, podobnie zresztą jak
  • Odpowiedz
@damianooo5: Ok, przejrzałem sobie te punkty. 1 (obozy - ołtarze) - pierwsze słyszę; 2 (Drakonianie jako diabły, Reptilianie jako ich sługusy, ich cele) - znam; 3 (inkarnacje obcych) - częściowo znam; 4 - że świat widzialny jest tylko złudzeniem domyślałem się od bardzo dawna, ostatnio trafiłem na informację, która to potwierdza + hipoteza symulacji (SciFun); 5 (nie ma takiego punktu) - ( ) dowcipniś; 6 (Al
  • Odpowiedz