Wpis z mikrobloga

na bogów gdzie wy studiujecie? xD

ok rozumiem #!$%@? kogoś z egzaminu bo wbił sie w tshircie i krótkich spodenkach, ale na ćwiczeniach/wykładzie? xD no kpina cyrk. czyli co? jakbym miał długie spodnie z tymi jakże modnymi dziurami na całej ich długości, to już ok? xD
@gnt_1 podwójne standardy. Tak samo jest jak chcesz wejść do sklepu z plecakiem. Już kilka razy miałem tak, że mi kazali do szafek odkładać. No ale kobieta z torebką to wejść może przecież (a gdzie łatwiej coś schować - do plecaka, czy torebki?). Kobiety mają większe prawa.
Przecież główny cel 70% profesorków na naszych uczelniach to pisanie nikomu niepotrzebnych prac, byleby wyexpić nowy poziom, #!$%@? że te prace potem idą do niszczarki, albo do cudksiążki takiego hebla, która to potem ukazuje się w bibliografii koniecznej do zdania przedmiotu. Oprócz tego mamy dębienie grantów i gadżetów od firm czy innych fundacji na uczelnię, tylko po to, aby zamknąć je w szklanej gablocie przed studentami i wymagać 20 ton dokumentacji, jeśli
@tellet: A taki #!$%@?!
Nawet jeśli dostaniesz tę pracę, to w porządnej firmie nikt nie pozwoli Tobie przyjść do pracy w szortach.
Będziesz miał szansę pojawić się ze trzy razy w szortach. Za czwartym odbierzesz papiery.

Problem w tym, że prostactwo rozlazło się po uczelniach, wszyscy kończą nagle studia, pełno gównokierunków i takie #!$%@? opinie bananowej młodzieży się pojawiają.
I jeszcze te teksty, że na zachodzie to w szortach chodzo. Tak
Nawet jeśli dostaniesz tę pracę, to w porządnej firmie nikt nie pozwoli Tobie przyjść do pracy w szortach.

Będziesz miał szansę pojawić się ze trzy razy w szortach. Za czwartym odbierzesz papiery.


@botul: Wiesz, czym się różni praca od studiów? W mało której uczelni widziałam klimę, a w żadnej pracy w biurze nie spotkałam się z pomieszczeniem BEZ klimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli na WAT też
@botul cywilny i to to raczej nie gowno kierunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kociorek to byly zwykle zajecia. Czekalem na korytarzu i mnie doktorek jakis zlapal- z daleka darl juz ryja XD a wchodzac do budynku zadnej karteczki czy wzmianki o specjalnym stroju nie było.
Nawet jeśli dostaniesz tę pracę, to w porządnej firmie nikt nie pozwoli Tobie przyjść do pracy w szortach.

Będziesz miał szansę pojawić się ze trzy razy w szortach. Za czwartym odbierzesz papiery.


@botul: Chyba w jakimś #!$%@? korpo xD Miałem taką pracę, #!$%@? o dresscody największe, a pensja #!$%@?. Im dalej idę tym bardziej wszyscy mają #!$%@? na takie konwenanse i chodzą ludzie wydziarani czy obrani w #!$%@? dresy bo mają
@Kur_Piejak: to jest tak #!$%@? kłóciłem się o to na studiach wiele razy. Najgłupszy problem pod słońcem a najlepsze ze lasek się nie czepiają o krótkie spodnie albo sukienki. We Włoszech albo Hiszpanii ludzie biurze normalnie mogą mieć krótkie spodnie , żeby się jaja nie pociły bo to zdrowe nie jest ale nie w Polsce gorzej jak w Afryce.