Wpis z mikrobloga

@Kur_Piejak: jak ja #!$%@? nie czaje tej spiny o krotkie spodnie... kobiety moga bez problemu chodzic prawie nago a jak facet przyjdzie w krotkich spodniach bo w #!$%@? goraco jest na dworze to juz jest wielka spina "bo nie przystoi" no #!$%@? mac czy my w kraju muzulmanskim jakims zyjemy czy co?
  • Odpowiedz
@Kur_Piejak: Dobrze, że nie mam takiego problemu i zawsze latam w długich przewiewnych spodniach niezależnie od pogody :) Nienawidzę szortów i mało tego - nie lubię kiedy ktoś w moim towarzystwie je na sobie nosi, szczególnie jeśli ma obleśne nogi, co zdarza się w przypadku 90 procent mężczyzn.
  • Odpowiedz
@Krzeslo_Komora:
Bo na studia to TYLKO W GARNITURZE, PODKREŚLAM, GARNITURZE!
-A dlaczego?
-Bo TAKI ZWYCZAJ, ŻE ROBISZ #!$%@? INŻYNIERA/LICENCJATA/DOKTORAT I TERAZ TO TYLKO #!$%@? MUZYKA POWAŻNA, OPERY I TEATRY ORAZ DYSKUSJE Z WĄSATYMI PROFESORKAMI. A SPRÓBUJ WYJŚĆ NIE DAJ BOŻE DO KLUBU TO CIE #!$%@? Z UCZELNI ZA BRAK STYLU BO PAPIEREK ZOBOWIĄZUJE!!!111
xDDD
Ta gloryfikacja studiów to jest jakiś żart... I to nawet nie tylko studentów (zwłaszcza tych od prawa
  • Odpowiedz
@Kur_Piejak: Daj spokój, mnie raz #!$%@? z zajęć jak przyszedłem w spodenkach, a było jakieś 30+stopni na zewnątrz ...
Innym razem jak do nas typ odrabiać przyszedł w spodenkach i pisał sobie wejściówkę to gość starszej daty go wywalił słowem "won stąd, w majtkach nie masz co się pokazywać" xD
  • Odpowiedz
@Kur_Piejak: Też miałem kiedyś taką nawiedzoną babkę co ze studiów robiła jakiś kongres stanów zjednoczonych. Do tego stopnia, że na egzaminie kazała osobom, które przyszły w koszulach dopisać sobie po kilka punktów...
  • Odpowiedz
@Kur_Piejak:

Za każdym namalowanym obrazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak laski w #licbaza ubierają spódnice to wszystko spoko, ubierzesz sobie krótsze spodenki i nagle wszystkim #!$%@?, bo takie obyczaje są xD!
  • Odpowiedz
@wiecznybeton: A ja zawsze bo za biurkiem i tak nie widać jakie mam spodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Koszulę z krótkim też noszę i #!$%@? znawcom co do tego.
@Kur_Piejak: O ile to nie zarzutka to co to za #!$%@? uczelnia? xD Jak jest ciepło to noszę to co mi wygodnie i mam głęboko gdzieś opinie innych ludzi i jakieś gównoobyczaje sprzed 70 lat.
  • Odpowiedz