Wpis z mikrobloga

Znowu się zaczyna... Islam to, Islam tamto. Owszem, wielu z tych idiotów czyta Koran i interpretuje go na swój sposób, ale na Boga...Bez przesady. Wszyscy muzułmanie to terroryści? Jasne, gdyby tak było, to świat by już dawno spłonął.
W Polsce spokój jest nie ze względu na małą ilość islamistów, a fakt że atak w Polsce nie ma sensu bo po cholerę wysadzać Spodek ?
Rzygać mi się chce jak czytam "Wszyscy ciapaci won", "Każdy muzułmanin to terrorysta". Każdy kto wypisuje takie głupoty jest jak ten terrorysta i ma dokładnie tak samo spaczony łeb.

#zamach
  • 59
nie ale każdy terrorysta to muzułmanin (ʘʘ)


@ciachostko: srsly?
21 lipca 1972 – ”krwawy piątek” – w ciągu jednego dnia 22. bomby eksplodowały w Belfaście, zabijając 9 osób
21 listopada 1974 – eksplozje w dwóch pubach w Birmingham – 21 zabitych
15 września 1976 – wybuch bomby w koszarach brytyjskich w Newry – zginęło 8 żołnierzy.
27 sierpnia 1979 – dwa zamachy bombowe jednego dnia – zginęli:
@Zdupcyngiel: Skala:
1980s
Location Date Description Deaths Injuries
Syria 29 November 1981 The 1981 Azbakiyah bombing, in Damascus, by the Muslim Brotherhood.,[2] 200
Lebanon April 18, 1983 The 1983 U.S. Embassy bombing, in Beirut by the Islamic Jihad Organization.[3] 63 120
Lebanon October 23, 1983 The 1983 Beirut barracks bombing by the Islamic Jihad Organization.[4] 307 75
Kuwait December 12, 1983 The 90-minute coordinated 1983 Kuwait bombings of six key foreign
@Pshemeck: Po pierwsze to ich głównym celem jest przestraszyć kilkaset milionów ludzi żeby móc podporządkować sobie później dane państwo. Proponuje dalej o tym gadać a głupi ludzie jak np. na wykopie przestraszą się śmierci 20 osób, to są śmieszne ilości.
@Pshemeck: Stary Testament skończyłem na głupotach typu zakaz jedzenia krewetek, noszenia biżuterii w uszach czy robienia fryzury a`la kółko na głowie. Dziwna sprawa że od tysięcy lat Żydzi nie mają już żadnego proroka. Ciekawe bo pewnie żaden z nich nigdy nie istniał i to są kłamstwa. Najlepsze są usprawiedliwienia rzezi by podpić ziemie innych narodów - to co wyprawiali to było bestialstwo
@patrzpan: Miałem ciężko ze ST... Dzięki Bogu nastała reformacja, bo byśmy siedzieli w totalnym gównie. W Islamie reformacja też jest potrzebna i na całe szczęście coraz więcej ludzi o tym wspomina. Bez pewnych zmian ta religia doprowadzi kiedyś do wojny totalnej. Między Arabami.