Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Boże jakbym wiedział że w okolicach 30 tak ciężko poznaje się nowych znajomych to bym bardziej dbał o relacje z dzieciństwa. Jestem z tych pechowców którzy musieli studiować w innym mieście a pracować w innym. W życiu zawodowym ok, z kobietami idzie aż za dobrze, ale poznanie dobrego kumpla w tym wieku to jak mission impossible. W #korposwiat kijowa atmosfera, bo jeden drugiemu obrabia tyłek przed przełożonymi żeby tylko dostać podwyżkę a przełożeni to wykorzystują. Jak się miało te 20 lat to nie było tygodnia żeby się kogoś nowego nie poznało a teraz to bida z nędzą. Wydaje się że człowiek ma różne hobby, jest dużo heheszków ale już umówić się na piwo to "sorry, nie dam rady" i tak non stop...

#samotnosc #samotnoscwwielkimmiescie #warszawa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania dziwisz sie? 30 lat to juz inne priorytety. Sam wole spedzac czas z dziecmi i wieczory z zona niz siedziec z kumplami w pubie. Kolegow mi nie brakowalo nigdy ale dzis wszyscy mamy rodziny wiec tez nie ma tak silnej potrzeby wyjscia na piwo. Raz na jakis czas grill ze znajomymi ze studiow, a i tak nie zawsze sie chce tego grilla robic.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie jest aż tak źle. Ja mieszkam sam w #warszawa . Do domu wracam o 18:00. Z pracy nie mam za bardzo liczyć na znajomych bo pracuje pod warszawą(jadę do fabryki 65 km w jedną stronę) i oni w większości są stąd. 3 razy w tygodniu chodzę sobie na siłownie, popracuje dodatkowo bo dorabiam sobie jeszcze. Coś poczytam, telewizji nie oglądam bo nie mam telewizora :D Pierwsze
  • Odpowiedz
Pierwsze 4 miesiące czułem się samotny, a od jakiegoś czasu coraz bardziej mi to odpowiada(niezależność). Rucham z #tinder od święta trójkąt z #roksa (POLECAM!). spraw abyś sam ze sobą się dobrze bawił, głowa do góry ;)


@milfhunter69: I oto typowe - wykop porady i złote mądrości życiowe na problem dojmującej samotności, pustki, braku przyjaźni, więzi, uczuć czy pragnienia miłości i bliskości. Ruchaj dziwki, żyj od spuszczania
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jestem po trzydziestce i prawdę mówiąc aktualnie poznaję więcej ludzi niż dekadę temu - są to osoby w przeróżnym wieku, kobiety i mężczyźni. Jak ktoś wyżej wspomniał, wykop jest naprawdę dobrym miejscem do poznania ciekawych ludzi :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: O znajomych wcale nie jest ciężko. Znacznie ciężej znaleźć w tym wieku prawdziwą przyjaźń, ludzie się zamykają we własnych rodzinach, popadają w rutynę dnia codziennego.

Znajomi? Nie ma tragedii ale to często bardzo powierzchowne relacje. Mam też troche znajomych ze studiów ale niemal się nie widujemy - chyba juz inne życie prowadzimy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no to jak to czytam to czuję się #wygryw mocno pod kątem znajomych

over 30 here i ta sama paczka znajomych od lat.

Bałem się, że po ślubach zacznie się psuć - nie zaczęło.
Bałem się, że po narodzinach dzieci zacznie się psuć -
  • Odpowiedz