Wpis z mikrobloga

Somalijski imigrant przybył do Berlina. Zatrzymuje pierwszego napotkanego człowieka i mówi:

Dziękuję Wam, Niemcy! Pozwoliliście mi tu mieszkać, daliście mi mieszkanie, pieniądze na jedzenie, bezpłatną służbę zdrowia, wykształcenie i żadnych podatków.

Przechodzień odpowiada:

– To jakaś pomyłka, jestem Afgańczykiem.

Somalijczyk łapie drugiego przechodnia i mówi:

– Dziękuję, Wan, Niemcy, że jesteście tacy gościnni!

– Panie, ja nie Niemiec, ja Irakijczyk!

Łapie trzeciego, zaczyna gadkę, a ten odpowiada:

– Słuchaj, ja jestem z Pakistanu.

Somalijczyk zatrzymuje jakąś kobietę, i pyta:

– Pani jest może Niemką?

– Nie, jestem z Indii.

– Ja nie mogę! Gdzie się podziali Niemcy?
Hinduska spogląda na zegarek i odpowiada:

– Przecież oni teraz pracują.

#heheszki #neoeuropa #bekazlewactwa #dowcip
  • 41
: Polacy nie dostają zasiłku jako niby-uchodźcy, więc jadą tam głównie uczciwie pracować.


@safehouse: tak jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://wiadomosci.wp.pl/co-drugi-bezdomny-w-berlinie-to-polak-6066343450186369a

w łykani przez lewaków jak ty, jadą tam brać kasę z zasiłków.

Tak działa socjalizm.

W Niemczech panuje kapitalizm, a do tego rządzi partia prawacka, więc jak już to tak działa kapitalizm i prawica

Islamiści nasłanie przez Sorosa

nie zapominaj że Sorosem kierują reptylianie (
i co, nie umiesz czytać? Co to ma do brania zasiłku dla uchodźców?

Zresztą, sam siebie PIĘKNIE zaorałeś :D Przecież niby-uchodźcom rząd daje mieszkania, skoro ci są bezdomni to na pewno nie biorą zasiłku w postaci darmowych mieszkań ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@safehouse: nie umiesz czytać?

więc jadą tam głównie uczciwie pracować.
więc jadą tam głównie uczciwie pracować.


@teren: No nie no, nie mają w ogóle pieniędzy, ale ostatnie pieniądze organizują aby jechać do Niemiec i... siedzieć tam w kartonie. No IKS DE #takbylo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widocznie pojechali tam pracować, bo wiedzą że lewackie zasiłki to nie dla nich są, ale im nie wyszło i trafili na ulicę.

Jakby jechali tam jak wasi śniadzi księża, to by
No nie no, nie mają w ogóle pieniędzy, ale ostatnie pieniądze organizują aby jechać do Niemiec i... siedzieć tam w kartonie. No IKS DE #takbylo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale kto, Polacy?

Widocznie pojechali tam pracować, bo wiedzą że lewackie zasiłki to nie dla nich są, ale im nie wyszło i trafili na ulicę.

uhm ( ͡ ͜ʖ ͡) sa bezdomni bo Polacy
bezdomni bo Polacy sa honorowi i nie chca brać lewackich zasiłków


@teren: Nie, bo lewactwo w Niemczech daje zasiłki śniadym ubogacaczom, a nie jakimś Polakom jeszcze z tej samej rasy i kultury łacińskiej.

Ale ty wolno trybisz :D
@safehouse: > Nie, bo lewactwo w Niemczech daje zasiłki śniadym ubogacaczom, a nie jakimś Polakom jeszcze z tej samej rasy i kultury łacińskiej.Ale ty wolno trybisz :D

no to jeszcze raz ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na początku tego roku świadczenia socjalne w Niemczech otrzymywało 440 tys. osób z innych krajów UE, w tym 92 tys. Polaków, 71 tys. Włochów, 70 tys. Bułgarów i 57 tys. Rumunów.
@teren: lol xdddd on serio nie trybi ale beka :DDDDD

Polscy BEZDOMNI nie dostają TAKIEJ pomocy jak śniadzi nachodźcy, bo pozostają oni BEZDOMNI.
A wysłannicy (((Sorosa))) dostają domy i NIE SĄ BEZDOMNI.

Dostają więc ZUPEŁNIE INNY POZIOM pomocy, obie te grupy.

Co do żartu, to przybysze z kultury gdzie mordowanie innowierców jest normalne, oni mogą faktycznie się cieszyć że mają wszystko za darmo i dziękować władzy (chociaż oni oczywiście i tak
@Rhobar:

Może dlatego nie ma nic o Polakach gdyż Polacy w przeciwieństwie do islamskich imigrantów wybierają się do Niemiec by również pracować a nie żerować na socjalach ?

O Polakach jest jak najbardziej, żerują na socjalach w całej UE i popełniają inne niezbyt ładne rzeczy, jak na przykład przestępstwa