Wpis z mikrobloga

Wiesz, że większość wypadków z udziałem motocykla to wymuszenie pierwszeństwa przez samochód?


@BajerOp: no może jakby misiaczki na swych nieokiełznanych maszynach nie przeginały ograniczeń kilkukrotnie to by się rzadziej nadziewały na bogu ducha winnych puszkarzy.
@Dusha: "nie sprawdzę danych ale wiem lepiej" wracaj do szkoły bo zaraz druga lekcja się zaczyna


@BajerOp: o już argumenty ad personam, nie trzymacie ciśnienia towarzyszu cyklisto. W dupie mam statystyki, bo statystyki to suki. Codziennie widzę co się odjaniepawla na drodze i to pozwala mi wyciągać wnioski.
brak wiedzy, brak danych i się mądrzy. Lepiej ci wychodziło oglądanie Danielmagicala


@BajerOp: o tak się zagotowałeś, że stalkowanie odchodzi? Melisy się napij. Żeby stwierdzić, że pada deszcz nie muszę kończyć meteorologii.
@iedrzei: Mój błąd, doczytałem. Ale tylko po spełnieniu "n" warunków. Jednak nie wszyscy (a w praktyce mało kto) pilnują się, żeby przy tym nie zajmować dwóch pasów ruchu i nie przekraczać ciągłej. Żart o podwójnej ciągłej jako "pas dla motocyklistów" nie wziął się z powietrza. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No, ale to tylko jako dygresja do tematu parkowania.
Motocykle nie powodują korków


@Kick_Ass: Nie #!$%@?, wcale xD Wczoraj snuł się sznur aut za motorem bo jechał 40km/h, a nie dalo się go bezpiecznie wyprzedzić. Zajmujecie pełnowymiarowe miejsce to płaćcie.

A co do opłat to lokalne centra handlowe z parkingami i parkingi prywatne bardzo się wzbogacą
nie wiem w sumie, ale na pełnowymiarowym miejscu mogą zaparkować dwa motocykle (chyba xD). Z drugiej strony motocyklisci mogą parkować jak śmiecie i zajmować jedno całe miejsce


@Gaboleusz: zależy. Jak skośne/prostopadłe i motocykliści jadą niezależnie - to tak. Jak równoległe to spokojnie 3-4 wejdą. Jak jadą razem to na prostopadłym też 3/4 wejdą.

pewnie elektroniczne bilety, teraz już w Warszawie wpisuje się numer rej


@tosyu: a gdzieś ostatnio nie było
@Kick_Ass pewnie elektroniczne bilety, teraz już w Warszawie wpisuje się numer rej, więc ten świstek jest w zasadzie dla wygody SM, to tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@tosyu: Z tego prawdopodobnie będą się musieli wycofać, bo według WSA jest to niezgodne z ustawą o ochronie danych osobowych. Ostatnio jakiś prawnik wygrał o to proces. LINK