Wpis z mikrobloga

Proszę mi wytłumaczyć, czy krzyczenie, że Lwów jest Polski nie kłóci się z krzyczeniem, że Kosowo jest serbskie ( co jest popularne na manifestacjach nacjonalistów w Polsce )? Bo ja ile na to nie patrzę, to mi wychodzi sprzeczność. Taka jakby nie patrzeć #hipokryzja . Bo ja to widzę tak, że narodowcy i kibole popierający serbskość Kosowa strzelają sobie gola samobójczego w sprawie polskości Lwowa. Jeśliby zależało im na usankcjonowaniu polskości Lwowa, to raczej powinni się opowiadać po przeciwnej stronie barykady w sprawie Kosowa niż Serbowie.

#polska #ukraina #serbia #kosowo #albania #neuropa #lwow #prawica #historia #polityka
Ohmajgad - Proszę mi wytłumaczyć, czy krzyczenie, że Lwów jest Polski nie kłóci się z...

źródło: comment_jFZejXJOOMiFVPYVTCMZtT8hV9MwqdvC.jpg

Pobierz
  • 11
Albanczycy niszcza w spsob barbazynski kulture serbow nie szanujac takze miejsc swietych jak cmentarze, swiatynie czy inne zabytki


@szczebrzeszyn09: no, czyli moja analogia jest dobra, bo Polacy zachowywali się podobnie ( tak też mają na sumieniu niszcenie świątyń ( Chełmszczyzna i Podlasie w 1938 roku ) i cmentarzy ( zwłaszcza po akcji "Wisła" ) czy innych zabytków na terenach pierwotnie ruskich ( od Rusi, nie Rosji ).
od kiedy to choćby Krynica Zdrój to Ruś?

czy ja gdzieś w którejś wypowiedzi cokolwiek wspominałem o Krynicy Zdroju? Czy może jesteś kolejnym śmieszkiem, który lubi "tańczyć poloneza jak grają oberka"?