Wpis z mikrobloga

Mahonka dużo osób ogląda za dobre wykonanie ometv lub hazardu, meduze oglądają dzieci co prawda jak gra w te maikrafty, ale ma stałą widownie.. A Daniela tylko oglądano jak były lub są dymy, jeżeli Daniel myślał że 20k widzów wzięło się z jego osoby, to jest głupi, on sam co najwyżej może liczyć na 200 widzów, jego osoba nie jest atrakcyjna pod żadnych względem, to samo jak seba robił stream, malutko osób, razem ogląda ich dużo bo każdy czeka na dymy, nie na nich xD
#danielmagical #mahonek #medusa
db95 - Mahonka dużo osób ogląda za dobre wykonanie ometv lub hazardu, meduze oglądają...

źródło: comment_BQL9mdMSsdavYIYkFDNk3E3gGtxrwLp7.jpg

Pobierz
  • 10
@db95 ale taka prawda remont i dymy to było złoto ale wraz z większym hajsem i widownią zrobił największy błąd czyli ucywilizował się...
Streamuje straciły na jakości są z dnia na dzień nudniejsze dlatego przestałem oglądać magicala czekam tylko jak się przeprowadzi i będzie mieszkał sam to może znowu będą dymy bo może nie odwala teraz ze względu na Łukasza co moim zdaniem jest bajtem wcześniej strimował gorsze rzeczy robił i Łukasz
@db95: no, ja jestem widzem okazyjnym. Nie donejtuję, tylko oglądam czasem jak #!$%@?. Takich są właśnie te tysiące.

Wiadomo, że Daniel ogarnięty nie jest, ale w sumie nie wiem kto głupszy. On czy niektóre mirki co teraz płaczą, że jak to, przecież pieniądze na poprawę życia były a on chce naszo szafe #!$%@?ć xD
@wojciech-baron: @db95: Magical streamował na długo przed tym, gdy zrobiło się o nim głośnio na wykopie, posiadając kilka tysięcy widzów i nie widzę powodu by miał stracić tę widownie przez to, że przez jakiś czas było o nim głośno.