Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#coolstory #niepasta #fanatyk #historia

Mój stary to fanatyk schronów bojowych xD Całe mieszkanie #!$%@? mapami, zdjęciami, archiwami, w skrócie wszystko to co jest związane z bunkrami. Jeździ wszędzie tam gdzie są bunkry i nagrywa filmiki na youtube, które średnio mają po 20 wyświetleń. Zna położenie każdego bunkru w województwie śląskim, jego celem jest nagranie każdego z nich. Potrafi opowiadać o tym godzinami. Ma kolegę Zbyszka z którym rywalizują kto więcej bunkrów zaliczy. Czasami są z tego powodu niezłe inby, raz się zdarzyło że zgarnęła go policja bo #!$%@?ł się komuś na prywatny teren xD Na szczęście właściciele odpuścili i obeszło się bez sądów. Prawie codziennie ubrany w moro i założone wojskowe trepy. Typowy dzień wygląda tak, że rano analizuje mapy, potem jedzie odszukać bunkra, nagrywa film, wraca do domu i do później nocy siedzi nad montażem. Trochę kisnę z tego że wrzuca na jutuba over 9000 filmików których i tak nikt nie ogląda oprócz kilku kumpli z forum. Raz jak miał 500 wyświetleń pod filmikiem to chwalił się tym dwa tygodnie, a jak w statystykach mu pokazało że było jakieś wyświetlenie z Wietnamu to miał podniete że jest sławny na cały świat xD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#coolstory #niepasta #fanatyk #hist...
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania wow szacunek dla taty :) mój też ma wykręcone zainteresowania i podziwiam go za to :) żenujący jesteś bo pewnie Ty siedzisz i oglądasz jutuberow czy tam tego magicala który się przewija na wykopie a z ojca się śmiejesz. Mam nadzieję że będą niedługo szukać znawców bunkrow, Twój ojciec zarobi milijony i się z Tobą nie podzieli :D