Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@UltimateCraving: zazdroszczę podejścia, u mnie nie ma szans, żebym obojętnie na coś takiego patrzył. Może ja jestem starej daty, nie mam pojęcia, ale u mnie by coś takiego nie przeszło. Nie ze względu na wyłącznie moje odczucia - uważam, że jednak w związkach z pewnych rzeczy się dla drugiej osoby rezygnuje, jeśli ona nie umie/nie chce/nie może czegoś dać. Co by to musiało być - nie wiem, aż tak daleko poza
@Lukasz_Stanislawowski:

Jeśli to nie bait - jesteś #!$%@?, i to ostro. I to nie pod tym optymistycznym względem. Masz #!$%@?ńsko #!$%@?ą logikę, do takiego stopnia że nie widzisz nic złego w truciu życia swojego kolegi. Robisz to zakładając że się niczego nie dowie. A jak się dowie? Jak tą prawdą #!$%@? go na wpół? Pomyślałeś jak się wtedy będzie tragicznie czuł?

No ale to dobry kumpel, on zrozumie ( ͡º
@ButtHurtAlert:

1. #!$%@?, możecie co najwyżej nie dopuszczać do siebie prawdy że jest inaczej, bo boicie się że prawda może być okrutna, są ludzie atrakcyjniejsi od ciebie na każdym kroku

2. Mam swoje techniki ale nie zamierzam ich zdradzać, choć nie dziwi mnie twoj prześmiewczy ton, w końcu gniew i nienawiść wobec mnie bo chcę sobie poruchać nie?

3. #!$%@?ła by się z innym współczując ci i tyle
@Lukasz_Stanislawowski jeśli kogos kocham i chcę z nim być, to nie chcę, żeby odbierał to bycie jako forme jakiejkolwiek męki czy poświęcenia. Jasne, zasady wspołzycia społecznego mogłyby komuś dac po oczach, gdybym odprawiła męża w wyniku mojego kalectwa, ale w czystej sytuacji pozwolenia mu na czynności, których organizm wymaga (najnizsze pietro piramidy maslowa), bo np mi sie tak czesto nie chce, albo nie lubię oralu, czy cokolwiek, to jest jakiś egoizm.

@
@Lukasz_Stanislawowski: @kMarek: Dobra, to jest ewidentny troll. Jutro napisze "O patrzcie jaki eksperyment społeczny ale wy debile jesteście że tego nie zauważyliście"

1. xD Ty nawet nie wiesz co to miłość, nie znasz uczuć wyższych, jesteś tępym człowiekiem. Ostatnio mi moja mówiła o takich, co się jej pytali "A po co ci zwiazek lel choc sie ruchac, fajne masz cycki". Jakoś nie poszła.

2. Gniew i nienawiść bo chcesz poruchać
@ButtHurtAlert:

"A po co ci zwiazek lel choc sie ruchac, fajne masz cycki". Jakoś nie poszła.


Po takim tekście to chyba normalne że nie poszła, może gdyby atrakcyjny koleś zarzucił do jakiejś #!$%@? imprezowiczki to by zadziałało. Poczekaj aż znajdzie się odpowiednia osoba hehe.

2. Wolałbym pozostać anonimowy tutaj

3. Ehh.
Jesli wymaga od Ciebie poswiecen i wyrzeczenia to bardzo latwo zamienic milosc na zimny dystans i poczucie obowiazku


@UltimateCraving: oczywiście, to jasne. Tylko ja podchodzę do tego w ten sposób, że nie mogę wymagać zbyt dużych poświęceń, właśnie dlatego, że chcę z kimś być, a wiem, że dla tego kogoś takie poświęcenie jest niemożliwe/zbyt duże. No więc z czegoś rezygnuję, czegoś, co może jest fajne, ale niewarte nerwów/smutku/rozterek drugiej strony. Nie
@Lukasz_Stanislawowski: 2. Powiedziałem pokaż -> idź i zobacz czy serio jesteś taki alvaro za jakiego się uważasz.
1. Ale ja nie musze czekać, ty nadal jednego nie rozumiesz. Kochasz kogoś to mu ufasz. Jeśli to nie jest miłość platoniczna to żadna ze stron nie skacze w bok. Gdyby do mnie wyskoczyła 9/10 loszka chętna to bym odmówił, nie warto jednej nocy przerzucać na szczeście swojego życia

Hańbisz Testovirona tym wpisem.
@rissah ja się nie znam, u mnie milosc dokonala wczesnego zupelnego rozdzialu od uczuc i zwykle zakochanie u mnie powoduje niechęc do wspolzycia. Dziwne, wiem. Po prostu ktos kogo kocham jest dla mnie "swiety, czysty", moge go glaskac, przytulac, dbac o niego. Nigdy nie wejde z nim na poziom "rznij mnie jak sukę", a tego tez potrzebuję ;)

Powyzsze to czysta teoria, bo się nie puszczam, chociaz braki są niesamowitych rozmiarów. Nie