Wpis z mikrobloga

@Lukasz_Stanislawowski:

Normalnie modlę się żeby to był tylko bait, nawet nim z lekka śmierdzi. Ale jeśli naprawdę...
Nie wiem jakim trzeba być śmieciem żeby ruchać dziewczynę swojego dobrego kumpla. Nie ma żadnych wymówek że się nic nie wyda, że to tylko zabawa... To jest sztylet prosto w plecy twojego kumpla, takich rzeczy się po prostu #!$%@? nie robi!

Swoich się nie krzywdzi, jeżeli naprawdę to nie bait - jakim prawem
kMarek - @Lukasz_Stanislawowski: 

Normalnie modlę się żeby to był tylko bait, nawe...

źródło: comment_CfRsroI5TfPWAgnuny3BvVeXUcuFNcOx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
" Boże nie chciałam ale tak mnie zerżnął jak ty mnie nigdy nie zerżniesz;(( "


@Lukasz_Stanislawowski: Kiedyś ktoś powiedział, że poker i sex to dwie rzeczy w których wszyscy mężczyźni uważają, że są najlepsi. Mają rację, tak tylko uważają.
  • Odpowiedz
Wszyscy tu na niego ciśniecie, że jak się prześpi z laską kumpla, a to nie jest przypadkiem tak, że to będzie jej wina? Bo czytając to wszystko to mam wrażenie, że różowe to element infrastruktury (#pdk) i one nie mają swojego rozumu, kodeksu honorowego i innych takich... Nie on jeden na świecie ma gdzieś to, że różowy ma swojego niebieskiego i co, to wina niebieskich, że sie przespali z
  • Odpowiedz
@Annaroth: prawdziwa miłość? A co kiedy pod stojącą na przystanku zwykłą dziewczynę podjedzie złote Lambo koleś chce ją wziąć na przejażdżkę, wtedy nagle miłości nie ma.

Kobiety kochają władzę, w dodatku bardzo łatwo zmieniają swoje emocje w czasie, nie wiem co rozumiesz przez prawdziwą miłość. Nie mówię że nie miałem albo nie chcę stałych długich związków, zwyczajnie teraz tego nie potrzebuję.

Poza tym kiedyś miałem podobną sytuację, nikt nic nikomu
  • Odpowiedz