Wpis z mikrobloga

Dokładnie 8 miesięcy temu stworzyłem to konto zamieszczając pierwszy wpis na mikroblogu. Wpis dodałem siedząc na lotnisku pod Sao i czekając na samolot, po tym jak policja federalna nie wpuściła mnie poza granicę Brazylii.

Wpis można zobaczyć tutaj

Droga, którą wtedy przeszedłem okazała się dużo dłuższa i ciekawsza niż myślałem. Po powrocie do domu usiadłem więc i spisałem wszystko co mnie tam spotkało. Nie publikowałem tego dotychczas nigdzie, zostawiłem te kilkanaście stron dla siebie, ale myślę, że nadszedł dobry czas żeby się historią podzielić z większym gronem.

Chciałbym aby jedynym miejscem, gdzie można znaleźć to opowiadanie był mój blog, więc tutaj jedynie zamieszczam link.

Część pierwsza - TUTAJ

Zapraszam na blog, gdzie można znaleźć resztę tekstów o Brazylii - www.waytoeldorado.pl

#waytoeldorado #podrozujzwykopem #podroze #brazylia #ciekawostki
Dla tych co mają insta - @1726miguel
  • 15
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (181)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @bb-8 @KiciurA @tiris @chiliwczekoladzie @syzygia @StarySkuter @deptacz_gnoju @Cointreau @mannoroth @tymol14 @praptaszysko @Adamek645 @GrzegorzSkoczylas @Sgori @Herbatnik @surival @LuckyLuq @pan-bartolomeu-dias @Mawrycyj @Disruptor @PrimaStic @Pjotsze @iron_fox2 @orzel90 @ropppson @Apollo1993 @FrauWolf @yassarian @jaywalker @OldNoob @Nala_Alan_w @paweo @Tawroks @cudowny_kawal_miesa @
  • Odpowiedz
@szancik: wyjechalem poza sao paulo i srednio mam tutaj polaczenie z netem, a co do pytania - przyjechalem tutaj trenowac sporty walki. W zalozeniu na dwa miesiace, ale wsiaklem w tej kraj i jestem juz kolo dwoch lat ;)
  • Odpowiedz