Wpis z mikrobloga

Był u nas jeden taki nauczyciel w technikum. Wołaliśmy na niego gryzoń. Uczył jakiś sieci czy coś. Typowy informatyk. Miał dziwne przyzwyczajenia. Deszcz, śnieg #!$%@? minus 15, a on zawsze #!$%@?ł w klapkach. #!$%@? #!$%@? klapkach. Na lekcjach praktycznych zawsze nas katował irańskim rapem czy #!$%@? wie czym. Miał zawsze obsesję na punkcie Cisco. Przełącznik Cisco to, router Cisco tamto. Miałem wrażenie, że nieźle się podnieca opowiadając o kolejnej #!$%@? aktualizacji Cisco. I te #!$%@? kable. Wszędzie #!$%@? kable! Cała pracownia #!$%@? kablami RJ-45. Co każdą lekcję musieliśmy robić mu #!$%@? #!$%@? kable sieciowe. Na #!$%@? mu one były? Różnie ludzie mówili. Że niby je #!$%@? potem w internecie, że chce mieć monopol w kraju na kable RJ-45. Ale on mi zawsze podpadał. Trzymał jakoś dziwnie te kable, raz podobno ktoś go nakrył na masturbacji przy stercie kabli. Ale to były tylko plotki. Aż do pewnego dnia…

Było to w kwietniu albo maju. Nieistotne. Pojechaliśmy na wycieczkę klasową z naszym wychowawcą (o nim kiedy indziej) i tym #!$%@? gryzoniem. Ostro się #!$%@?śmy. Jak to chłopaki. Klasa informatyczna, 28 facetów, było całkiem zabawnie. Gdy obalaliśmy jedną z ostatnich butelek, wbił do nas ten szczur. Z kablami. Całym #!$%@? pękiem kabli. Pyta się czy może się do nas dosiąść i też sobie chlapnąć. Tyle pamiętam. Potem jebłem zgona. Przebudziłem się wcześnie rano. I teraz dylemat. Iść się odlać ale umrzeć z pragnienia czy zlać się w gacie i się napić. #!$%@?. Idę najpierw do kibla. Wchodzę i patrzę BDSM z użyciem #!$%@? #!$%@? kabla RJ-45! Zaciskał sobie #!$%@? kablel RJ-45! Wyłupił na mnie swoje oczy, wypluł z ryja gniazdko sieciowe i pyta się, czy się do niego dołączę. Bo on te kable różnie wykorzystuje. Na przykład do robienia strojów sado-maso. Ja mówie „o #!$%@? nie będe jego Anastasia Steele, #!$%@? to nie jest 50 twarzy Greya. Wyciągnął zajebiście długi kabel i mówi, żebym wyprowadził go na spacer, po czym z powrotem włożył sobie gniazdko sieciowe do mordy. Wtedy zrozumiałem, że jest większym #!$%@? niż ja. Skończyłem tą szkołę. Odwiedzamy się czasem. Jego żona chyba mnie zaakceptowała.

#pasta #fetysz #takbylo
  • 2