Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich z #chinskiekody
Szybka wyprzedaż w Gearbest:

Xiaomi Mi5 3/64 GB biały International w cenie 205,99$ z kodem M64GB (bez refa)

Xiaomi Mi5S 3/64 GB szary w cenie 243,99$ z kodem Mi54GD (bez refa)

Xiaomi Mi5S 3/64 GB ciemnoszary w cenie 260,99$ z kodem Mi54GS (bez refa)

Xiaomi Mi6 4/64 GB czarny w cenie 439,99$ z kodem RMi4G (bez refa)

Xiaomi Mi6 6/128 GB czarny w cenie 519,99$ z kodem GMi64G (bez refa)

ONEPLUS 3T 6/64GB wersja Global w cenie 399,99$ z kodem GonePlus(bez refa)

LeTV Leeco LeMax 2 X829 4/64 GB Global w cenie 175,99$ z kodem GLEec (bez refa)

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody . Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

#xiaomi #gearbest #kodyrabatowe #kupony #telefony
rybakfischermann - Witam wszystkich z #chinskiekody
Szybka wyprzedaż w Gearbest:

...

źródło: comment_pSasXHVs7wGs3j3Sf3PCQz6cMwme7MTf.jpg

Pobierz
  • 23
Wołam zainteresowanych (52) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @Jerzy_Spadkowsky @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @pingWIN00 @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @magic96 @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @dziabarakus @Dowluk @
@rybak_fischermann: bardziej mi chodzi o konieczność wysyłki do China jeśli stwierdzą, że trzeba naprawiać.
Chyba, że wyceniają ewentualną naprawę (np w mi center we Wrocławiu robię wycenę naprawy i mówię im/pokazuję rachunek) a oni zwracają kasę.
Z tego co ich pytałem mailowo, to jedynie wyceniają naprawę i przesyłają kasę lub każą wysłać do chin telefon, co równa się z miesiącem bez telefonu plus sama przesyłka to ok 80 PLN w jedną
@eshape55: no trzeba naprawiać w Chinach, jeśli jest coś poważnego, chyba że wycenisz naprawę w Polsce i prześlesz im propozycję, to mogę się też zgodzić na taką, jeśli chodzi o mniejsze kwoty, bo im też się nie opłaca przesyłać telefonu.
Co do iBuygou, to teraz się płaci dodatkowo za gwarancję, a nie wszystkie naprawy są realizowane we Wrocławiu, część leci do Hiszpanii lub do Chin.
@CoZaGamon chyba największe dane na ten temat miałoby @ibuygou , bo do nich wracają klienci którzy zapłacili vat.
Ale brak vatu może potwierdzić np. @andczej bo on czasami płaci czasami nie.
Są też wpisy na mirko że ktoś zamówił telefon dhl i nie było vatu.
A pisanie o 99 procentach jest tak samo prawdziwe jak 82, 76, 63 czy 48. Brak takich danych poprostu.
Dlatego wszyscy piszą o 50na50 czyli "będzie albo