Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego wszystkie pochody RTSiaków na Derby Łodzi rozpoczynają się na Placu Wolności? Bo tylko stamtąd potrafią trafić na swój obiekt, przecież Łódź taka duża, tak rzadko ją widzą.
Mówiąc poważnie, mam nadzieję, że dostaniecie takie -3 punkty za niewpuszczenie nas, za uniemożliwienie obejrzenia zwykłym łodzianom meczu. Wczoraj specjalnie zatankowałem samochód i pojechałem do was chcąc kupić bilet, niestety pani oznajmiła, że niestety już nie mają. Taka to właśnie polityka klubu mieniącego się łódzkim, którego w Łodzi jakoś tak mało. Żyję w Łodzi od urodzenia, można rzecz jestem Rodowity Łodzianin, a nawet łodziak, a nie mogę obejrzeć sobie derbów :)
Na mieście pełno policji, specjalnie przed wami wycofują niskie tramwaje, oby tylko wam nie zdjęli rozkładów PKSów wieczorem na godzinę 21, bo jak wrócicie. A wracać będziecie szybko, jesteśmy za dobrze przygotowani na mecz z wami, nasz skład to za duże doświadczenie i wiara w cel.
Przypomnijcie sobie co wam powiedzieli piłkarze w Sieradzu na temat derbów. Zestawcie to z nami. Wiecie już kto wygrał.
#mecz #pilkanozna #lodz #lkslodz #widzew
  • 24
@szymaxxx: ale biletów już nie było od kilku dni, dlatego Ci nie sprzedała. Dzisiaj pojawiła się pula biletów do kupienia od rana ale ja nie zdążyłem. Swoją drogą, jak to jest, że kibice ŁKSu nie będą wpuszczani na stadion? Jak oni weryfikują kto za kim jest?