Wpis z mikrobloga

@Andreth: stary partyjny dziad z obwisłą mordą. Gardzę przeokrutnie.
Kto o nim pamięta? Musi takimi akcjami o sobie przypominać. Pozarym niezłe urojenia macie z tymi różami. Porównujecie się z przeciwnikami hitlera. Banda debili.
@Kempes: kim ty jesteś żeby to pisać. Co w życiu osiągnołeś? Jesteś płatnym partyjnym trolem na portalu ze śmiesznymi obrazkami, do tego cenzurującym swoje wyrzygi. Won panie nikt i troche refleksji nad swoim życiem.
@Kempes: idz dalej wrzucaj te swoje mało śmieszne obrazki, nieudaczniku. Jakim słabym trzeba być człowiekiem żeby podjąć się takiej pracy jak ty trolu. Ani teoche mi ciebie nie szkoda, wiesz na co sie pisałeś.
Aha argument o dzieciaczku taki błyskotliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grubsztyk: Też będziesz kiedyś w wieku profesora Rzeplińskiego. Życzę ci, byś miał wtedy tak piękny życiorys jak on i taki szacunek ludzi.

@Kempes: On ma o tyle trochę racji, że gdybyśmy się rzeczywiście porównywali do die Weisse Rosse, byłoby to niesmaczne i niestosowne. Na szczęście tego nie robimy. (A białe róże wyszły trochę przypadkiem, zimą. Miały byc białe kwiaty w ogóle, w kwiaciarni były tylko białe róże i tulipany, a
@Kempes: partyjniaku jesteś po banie dla ospena ostatnią osobą której słowo dla mnie cokolwiek znaczy. Wrzucasz tu swoją partyjną propagandę i myślisz że jak zbierzesz 40 plusów za obrazek rodem z sokzburaka to jesteś bogiem wykopków? Często mam bekę z ciebie i dlatego nie mam cię na czarnej. Ty natomiast masz tam wszystkich którzy mogli by skrytykować twoją działalność. Proponuję refleksję nad tym co robisz, twoja ukochana partia do władzy już
@Kempes: dobra chłopczyku idz trolować dalej bo nie będzie dniówki wyrobionej. Już ci nie przeszkadzam bo widzę że tak się skupiłeś na walce ze mną, że aż brak twojej partyjnej agitki na tagu.
Kończąc, dla mnie i dla wielu tu, jesteś zwykłym partyjniakiem i to, że wyśmiejesz to, że ktoś ci zwróci uwagę, na to co tu #!$%@?, nie zmieni tego kim jesteś.

Pusty... hmm pasuje do ciebie jak ulał( ͡
@Kempes: porównujesz moje małe trolowanie które polega głównie na trolowaniu takich jak ty, do twojego masowego partyjnego trolingu, tego wrzucanego w dużych ilościach?
Nie no człowieku, ty jesteś taką kopalnią beki że więcej nic już nie trzeba. ((oo))
@Grubsztyk: Czyli przyznajesz się do trollowania innych użytkowników portalu śmiesznych obrazków? Alez musisz mieć smutne życie... współczuję podwójnie. Twoje wpisy to wyłączeni wpisy polityczne, a ja sporo mam na koncie wpisów pod tagiem choćby #zwierzaczki albo #gif i #heheszki ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kempes: tak przyznaje się że straszni mnie #!$%@? partyjna propaganda na wykopie i staram się z nią walczyć. I troluję takich gamoni jak ty i twoi koledzy. Na pewno mam weselsze życie od ciebie smutny trolu. Różnica jest taka że ja mam to w dupie kim mnie nazwiesz, a ty nigdy się do tego że jesteś marnym partyjnym trolem nie przyznasz. Po twojej działalności widać że twoje życie to internet.