Wpis z mikrobloga

Na początku myślałem, że on mówi o altach, poważnie ale jednak nie. Nareszcie wskoczył na pokład Bitcoina a gdyby mnie posłuchał w 2014 roku to ładnie by był zarobiony teraz. Rozmawiałem z nim o bitcoin był zainteresowany ale jakoś stracił zainteresowanie jak cena zaczęła korekcić zamiast wtedy ładować sakiewki. Nie ważne, ważne że teraz już wskoczył na pokład ale jak to każdy janusz kryptowalutowy załadował się też w szity, no cóż zapłaci frycowe.
https://youtu.be/w0Oz2R0u4VM?t=25m22s
#ekonomia #pieniadze #inwestycje #bitcoin #btc #kryptowaluty
p.....4 - Na początku myślałem, że on mówi o altach, poważnie ale jednak nie. Nareszc...
  • 17
  • Odpowiedz
@pawlo74: Mark ma sklepik gdzie sprzedaja zloto za BTC ale niestety z USA więc lepiej u niego nei kupować.

Zajebiste jest to jak rok temu wszycy co srebro zbierali krzyczeli manipulacja, a dziś już tylko krzyczą że TYLKO BTC nie jest przejęte przez bankierów :D, BTC może rosnąć a metale na papierze już nie.
A jest to łatwe bo nik nie potrzebuje prawdziwego srebra czy złota i każdy spekuluje na papierze
  • Odpowiedz
@WeselnyGiermek00: nie rozumiem dlaczego goldbugi i reszta inwestorów nie widzą jeszcze tego co my? Wyobrażasz sobie cenę BTC jak oni wszyscy wreszcie otworzą oczy? Masakra to się dzieje naprawdę oni powolutku wskakują na pokład a kasy to te stare pryki to majo jak lodu. Już teraz nie mogę doczekać się co będzie przy następnym halwingu a co dopiero za dwa halwingi.
  • Odpowiedz
nie rozumiem dlaczego goldbugi i reszta inwestorów nie widzą jeszcze tego co my?


@pawlo74: Widzą, ale działają legalnie i nie mogą obie pozwolić na konflikty jakie wystąpią przeciwko im, im firmom i interesom. To nie są ludzie tacy jak Ty, którzy drobne z wypłaty chomikują myśląc, że złapali boga za nogi - oni już mają autorytet, pieniądze i nie mogą sobie pozwolić na wiele rzeczy, na które może sobie pozwolić plebs
  • Odpowiedz
@pawlo74: ale nie przeceniaj efektu halving też bo w pewnym momencie nie będzie miał on już takiego efektu na cenę, a tak napradę liczy sie tylko ilosc swiezych frajerów chetnych kupić BTC. Halving jest ok ale moc tego efekt będzie słabła ale wzrost ceny tak 2x :) i tak mi wystarczy.
Stare pryki #!$%@? w kalendarz i ich dzieci juz nei w zloto a w BTC będą #!$%@?ły kasę. Pokoleie facebooka
  • Odpowiedz
ale nie przeceniaj efektu halving też bo w pewnym momencie nie będzie miał on już takiego efektu na cenę, a tak napradę liczy sie tylko ilosc swiezych frajerów chetnych kupić BTC. Halving jest ok ale moc tego efekt będzie słabła


@WeselnyGiermek00: o nie nie! Tu muszę się z Tobą nie zgodzić. Będzie dokładnie odwrotnie. Każdy kolejny halwing będzie generował coraz większe wzrosty. Przecież podaż będzie spadać w zawrotnym tempie a popyt
  • Odpowiedz
@pawlo74: frajerzy to beda sie pchać ja cena poleci do 10 000$ teraz to jeszcze rozsądni traderzy wchodzą do gry.
Janusze biznesu usłyszą że BTC podskoczył z 1000$ do 5000$ to się zaczną pchać taki wzrost z 1000 na 1700 to nic podniecającego ale 5x to moze. Z halving to zobaczymy jak będzie, bo navet money POS nie lecą do nieba jak NXT, w BTC halving to jest coś.
  • Odpowiedz
frajerzy to beda sie pchać ja cena poleci do 10 000$ teraz to jeszcze rozsądni traderzy wchodzą do gry


@WeselnyGiermek00: hmmm ja powiedziałbym tak, nie wiem jak traderzy ale wiem, że rozsądni inwestorzy z miliardami dolarów w portfolio cały czas czekają na dużo wyższe ceny, nie wiem czy $10k to wystarczający poziom dla nich. Kapitalizacja jest za niska i to uniemożliwia tym ludziom wejście na ten rynek.
Nie wiem czy to
  • Odpowiedz
nie wiem o jakim ryzyku mówisz


@pawlo74: Nie wiesz, boś plebs i nie masz takich interesów i tyle do stracenia co oni, jedyne co możesz stracić to to, że będziesz miał trudniej wymienić btc na fiata potrzebnego na życie, a przeciwko im i ich interesom może stanąć o wiele więcej, gdy zaczną się na nich gniewać banki,rząd itp. Za malutki jesteś do ich myślenia, trąbisz sobie na wykopie jakieś frazesy i
  • Odpowiedz
@TM76: ryba ty jesteś naprawdę wściekła, szczerze ta społeczność nie dla ciebie, ty nie masz pojęcia o czym mówisz chociaż widać, że bardzo się starasz, daj sobie spokój i poszukaj odpowiedniejszego tagu.
  • Odpowiedz
@pawlo74: Ale co ? Prawda boli ? Taka jest prawda, obracają miliardami dolarów, mają majątki, które zapewnią ich rodzinom na wieki do przodu byt i każdy biznesowy krok robią z głową, bo za dużo mają do stracenia. A Ty kombinujesz jak dorobek 5-10 lat dobrze ulokować. Widzisz różnicę ?

O to chodzi: https://www.youtube.com/watch?v=aFJBVIXTnSQ ?
  • Odpowiedz
@TM76: wyśmiewałaś memy i wypok jeszcze bardzo niedawno i proszę bardzo teraz sama robisz to. Może pogadajmy jak tam obłowiłaś się na kopaniu w chmurce? Czy teraz szity? A tak teraz szity, ryba w szitach to jak ryba w wodzie. Powiem ci coś w sekrecie.

  • Odpowiedz
@pawlo74: Obawiam się, że powinieneś zapytać o najbliższego lekarza. Bredzisz tak, że głowa mała, a do tego nie przyjmujesz prawdy, którą każdy mający trzeźwy umysł widzi: tobie wydaje się, że masz pojęcie o biznesie, bo dorobiłeś się na kilku latach inwestowania w BTC, a to czysty przypadek, że poznałeś tą technologię i wszedłeś w odpowiednim momencie. Co do goldbugów i innych inwestorów jest jak Ci pisałem, ale za malutki jesteś aby
TM76 - @pawlo74: Obawiam się, że powinieneś zapytać o najbliższego lekarza. Bredzisz ...

źródło: comment_TS8eYrJSf0Xct4DEeFD4FhDKatwzoxmK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pawlo74: Tak to jest jak komuś przedstawiasz, że może być inny punkt widzenia, to Cię zasypie shitem bez ładu i składu.

a gdyby mnie posłuchał w 2014 roku to ładnie by był zarobiony teraz.


Z tego klękłem, że niby ktoś z wiedzą i autorytetem miałby słuchać jakiegoś cześka leśka, czyli Ciebie ;) No już, już obiecuje nie pisać do Ciebie, boś tak przekonany o swojej wielkości, że beka mała.
  • Odpowiedz