Wpis z mikrobloga

Ogólnie to jestem za tym by ścigać rasizm i ksenofobię, bo uważam to za patolę, nie żyjemy w latach trzydziestych i każdy swoje poglądy może zachować dla siebie.
Jakiś czas temu polubiłem na facebooku "Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych", spodziewając się, że będą tam nagłaśnianie sprawy jakichś januszy piszących "dobrze że się utopili, jeszcze bym ich dobił" czy inne patorzeczy na swoich fejsach na temat topielców na Morzu Śródziemnym.
Natomiast zamiast tego jest lewacka polityka, oskarżanie prawicy o nie wiadomo co, kompletny offtop. W komentarzach oczywiście liberalizm na całego, pisanie pocisków na PiS, Kukiza, nawet się nie kryją ze swoją stronniczością.
Jestem praworządny, i moim zdaniem jak coś jest zakazane to ma być przestrzegane. Ale niech to prawo ma dotyczyć wszystkich a nie tylko "prawaków i siedliska ksenofobii i rasizmu".

Każdy z osobna odpowiada za swe czyny, każdy jest sam sobie winny. #!$%@? mnie upolitycznianie takich postów jak na przykład że "CHRZEŚCIJANIN PODCIĄŁ NOŻEM GARDŁO KOBIECIE I MALEŃKIEMU DZIECKU", no bo tak, sprawca krzyczał w czasie dokonywania tej zbrodni "katolicki Bóg jest wielki". Ja #!$%@?. Dobra, pokrzyczałem to idę.
#gownowpis #gownoburza #lewackalogika #facebook #rakcontent
źródło: comment_vBm4TKufskjGIWG8N4MN0evFNvGzEWu7.jpg
  • 5
@bevegelsesmengde: wiesz, wolność słowa to pojęcie nadużywane. Twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna wolność kogoś innego. Jakbyś mnie publicznie znieważał lub pisał jakieś bzdury o mnie do moich znajomych to bym cię za to ścigał ponieważ czułbym się pokrzywdzony i dążyłbym do tego, byś przestał.
W ogóle to dziś takie słowa jak cenzura, wolność słowa oraz propaganda są nadużywane