Wpis z mikrobloga

Podczas krótkiej wizyty na Malcie postanowiłem, że nie będę robił zdjęć architektury, bo nie umiem. Za to dużą frajdę sprawia mi fotografowanie ludzi. Nacykałem tych zdjęć sporo. I oto będąc w St Peter's Pool obserwowaliśmy gościa, który skakał z klifów do wody. Z psem. Niesamowite robili wrażenie. Gdy już usiedli na brzegu, podszedłem i zapytałem czy mogę im zrobić wspólne zdjęcie. Powiedział, że oczywiście. Pomogłem mu "złapać" suczkę przy pomocy plastikowej butelki, bo była tak rozentuzjazmowana, że przestała się go słuchać. Na koniec powiedział tylko, że mogę wrzucać zdjęcie gdzie chcę, tylko żebym nie robił na nim biznesu. Odpowiedziałem, że jasne. Dziś zrozumiałem dlaczego. Znajoma podesłała mi link :)
https://www.youtube.com/watch?v=ozjhqQNlTgs
#fotografia #podroze #psy
lowcywrazen - Podczas krótkiej wizyty na Malcie postanowiłem, że nie będę robił zdjęć...

źródło: comment_Xzl275ZqQj6V84y2UqJ5qgNttnt3Tyx8.jpg

Pobierz
  • 27
@misiekem: Ale o niebo lepiej i tak. Tutaj akurat mam tylko jpg. Ale muszę zacząć zwracać większą uwagę na kolory. Bo później mam zielone twarze czy inne takie historie. Para za to bardzo sympatyczna :) Zdecydowanie :)
@Slasiu: Dokładnie taki mam zamiar. Dzięki za grupę. W sumie zacząłem robić tak "bardziej" zdjęcia jakieś 2mce temu. A tutaj zabawnie, bo zabrałem Canona 600d z obiektywem Samyanga 24mm 1.4f - chciałem zrobić zdjęcie Stromboli w nocy. Obiektyw nie ma autofocusa. Ale to też wymuszało, żeby nie były to zdjęcia "na szybko" ;)